Бізнес місія підприємців Помор’я відвідала Одесу
Опубліковано 08 жовтня 2019 року о 14:40

17-21 вересня 2019 року делегація польських підприємців з Поморського та Західно-Поморського воєводств відвідала м. Одесу та взяла участь у міжнародному форумі «Trans Expo Одеса».

Економічна місія польських підприємців в Одесі, організована Польсько-Українською господарчою палатою (УПГП) у співпраці з Поморською агенцією розвитку (ПАР) та Управлінням Маршалка Помор’я, стала результатом налагодження співпраці з українськими партнерами під час 7-го Форуму Фрахт у квітні ц.р. в Гданську (включаючи підписаний тристоронній договір УПГП - Працедавці Помор’я - Одеська регіональна торгово-промислова палата) та за активного сприяння Консульства України в Гданську.

 Консул України в Гданську Лев Захарчишин зустрівся з делегацією польських підприємців перед вильотом до Одеси та з Президентом УПГП Я.Пєхотою по завершенню місії.

Основна мета візиту до Одеси полягала у визначенні можливих напрямків співпраці та спробі активізації економічних зв’язків, зокрема, шляхом участі у конференції та виставці «Trans Expo Одеса», переговорах між польськими підприємцями та їхніми українськими партнерами, переговорах між керівництвом палати та регіональною владою.

Участь польської делегації в «Trans Expo Одеса» сприяла зміцненню міжнародного виміру цієї події. Президент УПГП Яцек Пєхота брав участь у відкритті конференцій та ярмарку, а також в дебатах на місцевому телебаченні, Віце-президент УПГП Е.Бодіо брала участь у панельних дискусіях.

В рамках «Trans Expo Одеса», організатори вперше провели панель з питань польсько-українського діалогу в галузі транспорту, в якій взяли участь представники найбільших польських портів Гдиня та Гданськ, Управління Маршалка Поморського воєводства, ПАР та УПГП.

Важливо підкреслити велику зацікавленість у присутності польських компаній та активній участі українських компаній на переговорах b2b, організованих Одеською торгово-промисловою палатою та представником УПГП у регіоні, Анною Нестеренко. Було досягнуто конкретних результатів - ряд компаній знайшли партнерів для співпраці, в тому числі в галузі транспортування українських товарів на міжнародні ринки.

 Президент УПГП Яцек Пєхота та делегація зустрілися з Світланою Шаталовою, в.о. Голови Одеської облдержадміністрації, та Юрієм Димчоглу, заступником Голови обласної ради. Перемовини стосувалися потенціалу регіону, пріоритетів розвитку та можливих форм співпраці. В.о. Голови ОдОДА підтвердила зацікавленість співпрацювати з польськими партнерами у листі, надісланому через кілька днів після візиту до президента УПГП Я. Пєхоти.

Керівництво Одещини було запрошено взяти участь у важливих заходах у Польщі, на початку наступного року, Форуму вантажних перевезень «ФРАХТ-2020» у Гданську та BBF (Балтійському бізнес форумі) у м.Свіноуйсьце, з можливістю представити Одеську область та перспективні проекти регіону.

 Польська сторона виявила зацікавленість у розвитку економічних зв'язків, враховуючи той факт, що п’ять  польських воєводств мають підписані міжрегіональні угоди з Одеською областю і намагатиметься активізувати цю співпрацю. Окрім транспортних та логістичних питань, польська сторона зацікавлена розглянути можливість створення ще однієї платформи для діалогу з інших питань, що відповідають пріоритетам розвитку регіону.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux