Освітяни зі Львова і Одеси у Гданську
Опубліковано 03 жовтня 2019 року о 16:58

24-27 вересня 2019 року у м.Гданськ, під почесним патронатом Президента міста Александри Дулькевіч та Консула України в Гданську Лева Захарчишина, відбулась  конференція «Освітянська співпраця Гданськ-Львів-Одеса».

 

 

 В конференції взяли участь представники кураторіуму освіти і керівники шкіл Гданська та делегації освітян Львова і Одеси а також представник МОіН України. Учасників Конференції привітав Віце-Президент Гданська Петро Ковальчук, який наголосив на важливості такої співпраці не лише як майданчику для обміну досвідом але беручи до уваги той факт що в школах Гданська на сьогодні навчається понад тисяча дітей з України. На відкритті конференції виступив колектив учнів Гімназії №7 з Одеси та діти з СШ №57 Гданська

Першого дня свій педагогічний досвід представили Анна Лістевнік (директор СШ 57, Луцина Мацулевіч (директор Психологічно-педагогічної поліклініки №3,Гданськ), Івона Козловська (директор СШ №1) та Катажина Міхальська (директор дошкільної установи №35).

У зв’язку зі зростанням кількості учнів з мігрантським досвідом з України, в рамках конференції відбулись тренінги, на яких вули відпрацьовані моделі між українськими та польськими педагогами. Відбулись також навчальні візити гостей з України до СШ №1, №57, №69 Гданська.

Співпраця освітян Гданська і України розпочалась у 2018 р. за ініціативи Консула України в Гданську. Першим проектом був навчальний семінар «Українська система освіти».

Пізніше Гданськ відвідала директор Навчально-реабілітаційного центру «Левенятко» зі Львова Віра Ремажевська.

В жовтні – листопаді 2018 року відбулись навчальні візити до НУ Львівська Політехніка,  директор садочку №35 Катажина Міхальська та директор СШ 57 Анна Лістевнік взяли участь у Міжнародній науково-практичні конференції у Львові і представили модель ранньої допомоги, що функціонує в Гданську.

В липні 2019 року було започатковано співпрацю з Гімназією №7 Одеси.

27 вересня з учасниками конференції зустрівся Консул України  Лев Захарчишин, який ознайомив присутніх з діяльністю Консульства, роботою шкіл з українською мову навчання в окрузі, співпрацею з місцевою владою міста і регіону у питаннях захисту прав української меншини та трудових мігрантів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux