Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України
Опубліковано 09 жовтня 2014 року о 11:04

Шановні громадяни України! Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня 2014 року. Реалізація права голосу на виборах народних депутатів України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці. У разі виникнення запитань з приводу виборчого процесу та участі у голосуванні, Ви можете отримати консультацію за телефонними номерами нашого консульства: +48583460690, +48607654333

ЗАКОРДОННА ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 900070

Інформація щодо закордонної виборчої дільниці, утвореної на постійній основі при ГКУ в Гданську

 • Номер дільниці: 900070
 • Установа: Генеральне консульство України в Гданську
 • Адреса: Приміщення Генерального консульства України в Гданську, вул.Бернарда Хшановскєго 60 А, 80-278, м.Гданськ
 • Межі дільниці: Республіка Польща (воєводства: Поморське, Західнопоморське, Куявсько-Поморське і Вармінсько-Мазурське)

 ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВАРТО ЗНАТИ

1. У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця».

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

2. Громадяни України, які перебувають на консульському обліку або стануть на консульський облік до 15 жовтня 2014 року включно автоматично потрапляють до списку виборців)

Громадяни, які не бажають/не мають можливості ставати на консульський облік, можуть до 20 жовтня 2014 року включно подати до дільничної виборчої комісії (створеної при ГКУ в Любліні) заяву про уточнення попереднього списку виборців (у тому числі про включення себе до нього) на закордонній виборчій дільниці, до якої додаються необхідні документи (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, будь-який документ, який підтверджує проживання або перебування у період підготовки і проведення виборів в межах Поморського, Західнопоморського, Куявсько-Поморського  і Вармінсько-Мазурського воєводств  РП та їх копії (наприклад віза + прописка за місцем проживання, студентський квиток, картка мешканця гуртожитку, договір найму житла і т.д.).

З 15 по 20 жовтня 2014 року у приміщенні закордонної виборчої дільниці № 900070 (ГКУ в Гданськуі) можна перевірити наявність виборця у попередньому списку.

20 жовтня 2014 року є останнім днем прийому заяв на включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці № 900070.

3. Частиною десятою статті 44 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначено, що у день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.


 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux