Прощальні візити генконсула
Опубліковано 17 грудня 2014 року о 15:17

У зв’язку із реорганізацією Генерального консульства України в Гданську  та завершенням довготермінового відрядження Генеральний консул України в Гданську провів ряд протокольних зустрічей  із керівництвом Поморського воєводства та міста Гданська, представниками провідних торгових палат, бізнес клубів, українською громадою та ін. Крім того, керівникам Західнопоморського, Вармінсько-Мазурського і Куявсько-Поморського воєводства, а також президентам воєводських міст надіслані листи про зміну статусу Генерального консульства України в Гданську у Консульство України в Гданську із збереженням за установою її місця розташування і консульського округу.

Під час зустрічей із Маршалком і Воєводою  Поморського воєводства порушено ряд питань, які є важливими для подальшого розвитку українсько-польського співробітництва. Серед найважливіших можна виділити наступні.

1.Про організаційне сприяння та патронат Маршалком Поморського воєводства для проведення І Міжнародної українсько-польської конференції „Балтика-Чорноморський транспортний коридор ”, проведення якої планується у другій половині квітня 2015 р.

2.Сприяння польською стороною в організації навчальних візитів представників органів місцевого самоврядування. Так, у березні 2015 року з метою вивчення досвіду функціонування органів самоврядування в Поморському воєводстві перебуватиме українська делегація у складі 45-50 чоловік.

3.Воєводські органи влади, як і органи місцевого самоврядування, і надалі вважатимуть важливим пріоритетом організацію літнього відпочинку українських дітей, а також реабілітацію військовослужбовців із зони АТО.

4. Польська сторона із розумінням поставилися до подальшої підтримки української меншини  у задоволені їх мовних і культурних потреб.

На зустрічі із Президентом Гданська П.Адамовічем, крім інших, порушено питання щодо надання українській громаді додаткових приміщень для Української домівки в м. Гданську, фінансової підтримки у проведенні Загальнополського фестивалю Української культури на Помор’ї, а також підтримки єдиного в Польщі Українського молодіжного театру „Навпаки”.

Керівники Поморського воєводства висловили подяку Генеральному консулу України в Гданську за плідну співпрацю та підтримку польсько-українських ініціатив. Йому була вручена пам’ятна медаль Маршалка Поморського воєводства.

 

                                                               Неофіційний переклад:

МАРШАЛЕК

ПОМОРСЬКОГО ВОЄВОДСТВА

м.Гданськ, 15 грудня 2014 р.

 Пан Мирон Янків

Генеральний консул України в Гданську

 Шановний Пане Конуле,

 В зв”язку із закінченням виконання Вами дипломатичної місії Генерального консула України в Гданську, виловлюю Вам середечну подяку за відмінну співпрацю, участь у всіх урочистостях, а особливо за підтримку всіх ініціатив, пов”язаних із польсько -  українською співпрацею, а особливо поморсько-українською.

 Ваш досвід і здобутки, як і наші контакти, які відбувалися завжди в приязній атмосфері, були для мене надзвичайно важливі. Як людина відкрита, яка досконало знає польську культуру і чудово володіє польською мовою Ви об”єднували людей і сприяли тому, щоб офіційні контакти перероджувалися в дружні. Вірю, що завдяки  таким людям як Ви наші країни можуть бути в дружніх стосунках, даючи приклад іншим.

 Сердечно дякую за нашу плідну співпрацю, за Ваше особисте зацікавлення і підтримку  поморсько – українських ініціатив.

 Бажаю Пану Консулові удачі і подальших успіхів, сердечно запрошую до подальшої співпраці і відвідання Поморського воєводства, де Вам завжди будуть раді, - більше, ніж просто Гостеві.

  З повагою,

 Мєчислав Струк

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux