Візит делегації з Помор’я (Польща) до Львова
Опубліковано 11 листопада 2014 року о 12:26

З 12 по 15 листопада ц.р. на запрошення ректора проф.     Ю. Бобала та за сприяння Генерального консульства України в Гданську відбудеться візит делегації з Помор’я до Національного Університету «Львівська політехніка». В рамках візиту заплановані зустрічі зі керівництвом університету, виступи перед студентами та викладачами Інститутів економіки, гуманітарних і соціальних наук, кафедри журналістики та ін.

Крім візиту до Львівської політехніки гості відвідають Львівську торгово-промислову палату та  Генеральне консульство РП у Львові. Для гостей передбачені екскурсії по історичних та пам”ятних місцях Львова.

У складі делегації будуть відомі у Польщі особистості, такі як Павел Хуеллє (Paweł Huelle) – відомий польський письменник, поет, драматург, сценарист, фейлетоніст, літературний критик, відзначений багатьма міжнародними і польськими престижними нагородами. Крім того Павел Хуеллє є правнуком колишнього ректора Львівської політехніки –Тадеуша Фідлера. Письменник виступить перед студентами та професорсько-викладацьким складом з презентацією своєї творчості та літературного квартальника „BLIZA”, один із номерів якого був повністю присвячений літературній творчості українських поетів і письменників, зокрема доби „Розстріляного Відродження”.

Передати свій багатий досвід планує Юліан Скельнік (Julian Skelnik) – директор з маркетингу і міжнародних питань в Правлінні Гданського порту. Він більше 20 років є Почесним консулом Данії в Гданську, обирався президентом Європейської Асоціації морських портів, віце-президентом Балтійської Асоціації морських портів, є член спостережних рад багатьох фондів і громадських організацій. Тематика його виступу –  польський досвід функціонування морських  портів, міжнародних транспортних коридорів, єврологістичних центрів, мультимодальних перевезень тощо.

Відомою особистістю є Лєшек Копець (Leszek Kopeć) – який є директором Гдинської кіношколи і Головою правління Поморської Кінофундації, а також  - багатолітнім директором Міжнародного кінофестивалю, який у цьому році 49-й раз проходив у м. Гдиня. Лєшек Копець запропонував одне місце для навчання в Гдинській кіношколі безоплатно для студента з України.

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux