ІІІ Міжнародний Конгрес «Смарт Метрополія»
Опубліковано 26 жовтня 2014 року о 10:17

Генеральний консул України в Гданську М.Янків взяв участь у ІІІ Міжнародному Конгресі «Смарт Метрополія», який відбувся 23 – 24 жовтня  у місті Гданську. Організаторами цьогорічного Конгресу були президент м. Гданськ, Міжнародний виставковий центр «Amber Expo», дирекція Гданської метрополії, Гданська туристична організація, а також Гданська фундація розвитку.

У роботі форуму взяли участь представники багатьох міністерств та відомств РП, зокрема, народної освіти, транспорту і регіонального розвитку, праці і соціальної політики, адміністрації і цифризації, які надали почесний патронат у проведенні конгресу.

Виходячи із багатьох викликів, які пов`язані зі змінами в демографічній структурі багатьох країн, а також впливом кліматичних та інноваційно-технологічних чинників, основною метою проведення Конгресу, за задумом організаторів, було проведення аналізу концептуальних новаторських підходів і порівняння досвіду функціонування метрополій в Центрально-Східній і Західній Європі, а також в США.

Більш ніж тисяча учасників на протязі двох днів взяла участь у секційних засіданнях і дискусіях, які були присвячені наступним темам: еміграція, імміграція, інтеграція та вплив економічних процесів на демографічні зміни; організація допомоги родинам, розвиток та підтримка сімейних фірм; програми допомоги людям старшого віку і активного способу їх життя, солідарність поколінь; культурна самобутність мешканців метрополій; конкуренція і співпраця між метрополіями; зміни на глобальному ринку праці і шанси для молодого покоління.

Велике зацікавлення в учасників дискусії викликала тематика, пов`язана із такими напрямами як реалізація в ЄС політики рециклінгу, реалізація органами самоврядування основ законодавства щодо утримання чистоти на територіях і переробки відходів, реалізація екологічних проектів тощо.

Враховуючи актуальність вищеперерахованої тематики для функціонування українських агломерацій, М.Янків провів ряд зустрічей із представниками Виконавчої дирекції Гданської метрополії, фундацій та відповідних інституцій, на яких порушив питання можливості приїзду делегацій Асоціації міст України, органів місцевого самоврядування  з метою вивчення польського законодавства з цієї проблематики, а також досвіду реалізації стратегічних підходів і проектів у рамках метрополітальних утворень.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux