Відпочинок українських дітей на Помор'ї. Підсумки
Опубліковано 01 жовтня 2014 року о 13:48

30 вересня  у  м. Гданську у приміщенні Маршалківського управління Поморського воєводства відбулася зустріч Генерального консула України в Гданську М.Янківа та Маршалка Поморського воєводства М.Струка  із представниками фундацій, недержавних інституцій та органів місцевого самоврядування, які займалися організацією відпочинку українських дітей на Помор’ї в 2014 році.

Основною метою зустрічі було підведення підсумків та аналіз реалізації ініціатив Маршалка Поморського воєводства щодо організації згаданими вище інституціями та спонсорами літнього відпочинку дітей учасників Майдану і АТО в Україні та обговорення подальшої співпраці в сфері молодіжної політики.

Протягом літнього періоду з липня по серпень ц.р. на території Поморського воєводства відпочило понад 900 дітей з України. Зокрема, в рамках акції, оголошеної Маршалком, - 404 дитини та 515 дітям був організований відпочинок в рамках угод про співпрацю між адміністративно-територіальними одиницями Поморського воєводства та окремими регіонами України. 

Під час відпочинку дітей з України велика увага приділялася культурно-пізнавальній програмі. Діти відвідали на безоплатній основі Національний музей м. Гданська, музей центрального Помор’я в                    м. Слупську, Кашубський етнографічний парк у Вдзидзах Кішевських, археологічний музей в Гданську, Національний морський музей, Гдинський центр науки «Експеримент» та ін.

На зустрічі відбулася церемонія вручення подяк більш ніж 60-тьом учасникам акції допомоги дітям з України від імені Генерального консула України та Маршалка Поморського воєводства. За підсумками спільної зустрічі учасники домовилися про наступне:

- створення при Маршалку  Поморського воєводства Громадського комітету координації допомоги дітям з родин учасників Майдану та АТО  і обміну молодіжними групами;

- відповідні освітні центри і організації підтвердили готовність прийняти на безоплатне навчання в загальноосвітні навчальні заклади воєводства дітей-сиріт та  дітей із родин загиблих і потерпілих учасників Майдану та АТО (МЗС України було орієнтоване про це листом № 61316/5-835-894 від 12.09.2014 р.);

- розширення урядом Маршалка Поморського воєводства спільно із Асоціацією гмін Помор’я та іншими інституціями участі представників українських органів місцевого самоврядування в різних стажувальних програмах щодо вивчення польського досвіду впровадження в Україні реформи органів місцевого самоврядування.

В ході зустрічі Генеральний консул  України М.Д.Янків дав ряд інтерв’ю регіональним і центральним засобам масової інформації, а також взяв участь в телепрограмі TVP Гданськ  „Панорама”. Подивитись і послухати ранкове інтерв'ю повністю можна за посиланням:

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama/wideo/01102014-0730/17068051

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux