Делегація українських фотохудожників у Гданську
Опубліковано 06 червня 2014 року о 12:32

В приміщенні Генерального консульства України в Гданську 5 червня відбулася зустріч із делегацією фотохудожників, представників ЗМІ і галереї „Фарт” із м. Чернігова, які перебували у м. Гданську з метою організації і відкриття фотовиставки „Майдан у фотографіях – Дорога до Свободи Київ-Чернігів-Гданськ”, а також із Геннадієм Єршовим („Фонд Ательє Єршова”) - ініціатором та організатором згаданої вище виставки.

В ході зустрічі Генеральний консул М.Д.Янків ознайомив членів делегації з основними напрямками діяльності Генконсульства, особливостями економічного, культурного та політичного життя регіону.  Підкреслив важливість регіональної співпраці, зокрема, партнерських зв’язків між містами з польської та українського сторони для нарощування потенціалу двостороннього співробітництва у цілому.

Запропоновано конкретні напрями налагодження культурно-гуманітарних зв’язків Чернігівської області та воєводств консульського округу, наголошено на важливості підписання Угоди про співпрацю між Чернігівською областю і Поморським воєводством, а також Черніговом і Гданськом.

М.Янків запропонував сприяння в налагодженні співпраці між Національним історико-культурним заповідником „Гетьманська столиця” в Батурині та замково-палацовими комплексами консульського округу. 

В свою чергу, Г.Єршов, як відомий польсько-український скульптор, поінформував про проведення з 15 по 17 серпня  І Міжнародного симпозіуму скульпторів „Гдиня, Балтика 2014”, де організаторами виступає галерея „Фонд Ательє Єршов” за участю президента м. Гдиня та Гданського університету, під почесним патронатом Генерального консула України в Гданську М.Д.Янківа. Метою проведення симпозіуму буде популяризація скульптурного українського та польського мистецтва, створення скульптурних праць, організація в рамках симпозіуму виставок робіт учасників заходу та ін.

Сторони домовились про надання допомоги  у створенні в м. Чернігові ініціативного комітету „Чернігів - Гданськ”, в який увійшли б відомі особистості регіону, з метою створення і передачі пам’ятника Святому Володимиру Великому з чернігівської майстерні Г.Єршова для встановлення його в одному з центральних скверів м. Гданська у першій половині 2015 року.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux