10 Міжнародна виставка залізничного транспорту TRAKO - 2013
Опубліковано 15 жовтня 2013 року о 14:08

З 23 по 27 вересня ц.р. в м. Гданську відбулася ювілейна 10-та Міжнародна виставка залізничного транспорту TRAKO – 2013, на якій свою продукцію представило 510 фірм із 25 країн світу, в тому числі з Польщі, Німеччини, Австрії, Франції, Чехії, Бельгії, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії, Італії, Туреччини, України та ін., побували покупці із понад 50 країн світу.

TRAKO-2013 – це найбільший і найпрестижніший в Польщі, а також другий в Європі (після Німеччини) виставковий захід в галузі рейкового транспорту, на якому представлено сучасний потенціал і світові тенденції розвитку залізничних транспортних систем і інфраструктури.

В рамках виставки було організовано більше 50 конференцій, семінарів, дискусій, презентацій, галузевих зустрічей присвячених актуальній транспортно-логістичній тематиці, зокрема дослідженням і розвитку залізничного транспорту на період до 2020 року, ролі швидкісного залізничного транспорту в сучасній економіці, впровадженню інновацій і IT технологій в кластери розвитку залізничного транспорту і рейкових міських комунікацій, перспективам інвестування в залізничну інфраструктуру тощо.

На виставці перебувала делегація Укрзалізниці, Придніпровської та Львівської залізниць, а також Київської міської адміністрації. Українською стороною були проведені зустрічі і переговори  щодо розміщення ряду замовлень і організації спільного виробництва в Україні (зокрема трамваїв) на основі кооперації із польською фірмою PESABydgoszczSA. Зустрічалася  українська делегація також із керівництвом Польської, Литовської та Грузинської державних залізниць, де було обговорено питання подальшої координації в здійсненні залізничних перевезень, розвитку спільних міжнародних логістичних центрів і реалізації спільних проектів з розвитку транспортних коридорів для мультимодальних і контейнерних перевезень.

Великий інтерес в учасників виставки з багатьох країн викликала продукція фірми з Каховки RZECOSA, яка є найбільшою в Україні і на пострадянському просторі, що спеціалізується на проектуванні, виробництві, комплексному постачанні і сервісному обслуговуванні сучасного електрозварювального обладнання. Більш ніж 80 відсотків продукції підприємства постачається в 78 зарубіжних країн, серед яких США, Канада, Австрія Німеччина, Велика Британія, Італія, Китай, Корея, Індія та ін. В ході виставки фірмою RZECOSA було підписано ряд контрактів із провідними польськими та європейськими залізничними фірмами.

В урочистому відкритті, а також в усіх заходах  української делегації взяв участь Генеральний консул України в Гданську М.Янків.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux