V Міжнародний Форум балтійських і східних ринків
Опубліковано 15 жовтня 2013 року о 13:53

4 жовтня ц.р. Генеральний консул України в Гданську М.Д. Янків взяв участь та виступив на пленарному засіданні V Міжнародного форуму балтійських і східних ринків, який відбувся у Лідзбарку Вармінськім Вармінсько-Мазурського воєводства в рамках проекту «Створення і розвиток сітки співпраці центрів обслуговування інвесторів», який співфінансується з коштів Європейського фонду регіонального розвитку.

Головною метою Форуму була організація спільних дискусій і зустрічей для інтенсифікації транскордонного співробітництва підприємців з країн - членів ЄС, а також з країн - сусідів шляхом підвищення ролі публічних адміністрацій у налагодженні безпосередніх господарських та інвестиційних контактів із закордонними партнерами.

На пленарному засіданні і дискусійній панелі «Привабливість ЄС для країн-сусідів» виступили Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Я.Протас, перший заступник Міністра фінансів РП Я.Ціхонь, представники Міністерства економіки РП, депутати Сейму і Сенату РП, Президент Єврорегіону «Балтика» Пер Оле Петерсен (Данія), керівники Вармінсько-Мазурської та Сувальської Спеціальних економічних зон, Агенства регіонального розвитку воєводства, Агенства військового майна, Воєводського центру обслуговування інвесторів, банку PKOSA, Калінінградської торгово-промислової палати та ін.

У згаданому Форумі, який проходив під девізом «Партнерство, співпраця, інтеграція – для економічного розвитку» взяло участь понад 180 підприємців, зокрема біля 40 представників бізнесу з Калінінградської області, більше 100 – польських підприємців і майже 30 представників органів регіонального і місцевого територіального самоврядування.

У рамках форуму відбулися зустрічі Генерального консула М.Янківа з маршалком Вармінсько-Мазурського воєводства Я.Протасом, Головою Агентства регіонального розвитку Б.Цибульською, представниками торгово-промислових палат і господарських асоціацій, з якими обговорено питання налагодження торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з аналогічними інституціями із партнерських регіонів і міст України. Домовлено про участь на Форумі в наступному році бізнесових структур із Рівненської, Волинської та Івано-Франківської областей.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux