Консульство України в Гданську

Київ 02:22

День кримсько-татарського прапора в Гданську.

27 червня, 14:25

26 червня на території Консульства України в Гданську відбулось урочисте відзначення Дня кримсько-татарського прапора. 

 

 

 

 

 

На щоглі перед будівлею Консульством, поряд з державним, було піднято кримсько-татарський прапор. В заходах взяли участь представники кримсько-татарської громади Гданська, керівники гданського відділення Об’єднання українців Польщі, працівники консульства. Перед присутніми виступив Консул України в Гданську Лев Захарчишин, який охарактеризував сучасний політичний момент і наголосив що Україна й надалі докладає всіх можливих зусиль, в т.ч. дипломатичними засобами, щоб змусити Росію повернути незаконно анексований Крим. Учасники зустрічі провели флеш-моб акцію «Крим – це Україна». По закінченню офіційних заходів у приміщенні Консульства відбулось неформальне спілкування між учасниками і частування традиційними татарськими солодощами.

 

Останні новини

Перший дзвоник у Пункті вивчення української мови у Гданську. | 12 вересня, 11:04

8 вересня 2019 року, у міжшкільному Пункті навчання української мови, культури і релігії у Гданську, відбулось урочисте відкриття нового навчального року – свято Першого дзвоника.

«ХУІІ-а Пасленкська бесіда східних культур» - єднати а не ділити! | 11 вересня, 19:45

7 вересня 2019 року Консул України у Гданську Лев Захарчишин взяв участь у традиційному фольклорному фестивалі «ХУІІ Пасленкській бесіді східних культур», що відбувся у м. Пасленк Варміно-Мазурського воєводства. 

Діти учасників АТО-ООС відпочили у РЦ Добрий Брат. | 06 вересня, 15:32

З 13 по 27 серпня у Реабілітаційному Центрі «Добрий брат» м. Осєк, Поморського воєводства, пройшла оздоровлення та психологічну реабілітацію група з 24 дітей учасників АТО-ООС з України.

80-і роковини початку ІІ-ї Світової війни | 02 вересня, 18:52

1 вересня  2019 року у м.Гданськ біля меморіалу на півострові Вестерплятте відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці початку ІІ-ї Світової війни. В урочистостях зокрема взяли участь Маршалек Сенату РП Станіслав Карчевскі, Голова ради міністрів Польщі Матеуш Моравєцкі, президент Гданська Александра Дулькевіч, Віце Голова Європейської Комісії Франс Тімерманс, міністри, депутати парламенту, іноземні делегації з міст, що зазнали великих втрат під час війни.

Мирослав Маринович - лауреат Медалі Вдячності | 02 вересня, 17:24

31 серпня, в рамках урочистостей з нагоди 39-ї річниці Підписання Гданського порозуміння та 80-річчя початку ІІ Світової війни у Європейському Центрі Солідарності в Гданську відбулося вручення Медалі Вдячності.