Консульство України в Гданську

Київ 02:17

Останній дзвоник у міжшкільному пункті вивчення української мови в Гданську.

19 червня, 18:46

 16 червня Консул України в Гданську взяв участь в урочистостях з нагоди закінчення навчального року в пункті вивчення української мови при СШ 57 м.Гданська.

 

 

            У своєму привітальному слові Консул України подякував вчителям та батькам за їх активне залучення у процес виховання дітей у повазі до української мови і культури. Особлива подяка була висловлена директору і адміністрації школи 57, за створення сприятливих умов і доброзичливої атмосфери для дітей з українських родин. Після привітань відбувся концерт учнів та вручення сертифікатів. По закінченню урочистостей Консул України обговорив з директором СШ 57 Анною Лістевнік плани подальшої співпраці в т.ч. з партнерськими школами в Україні.

Останні новини

Перший дзвоник у Пункті вивчення української мови у Гданську. | 12 вересня, 11:04

8 вересня 2019 року, у міжшкільному Пункті навчання української мови, культури і релігії у Гданську, відбулось урочисте відкриття нового навчального року – свято Першого дзвоника.

«ХУІІ-а Пасленкська бесіда східних культур» - єднати а не ділити! | 11 вересня, 19:45

7 вересня 2019 року Консул України у Гданську Лев Захарчишин взяв участь у традиційному фольклорному фестивалі «ХУІІ Пасленкській бесіді східних культур», що відбувся у м. Пасленк Варміно-Мазурського воєводства. 

Діти учасників АТО-ООС відпочили у РЦ Добрий Брат. | 06 вересня, 15:32

З 13 по 27 серпня у Реабілітаційному Центрі «Добрий брат» м. Осєк, Поморського воєводства, пройшла оздоровлення та психологічну реабілітацію група з 24 дітей учасників АТО-ООС з України.

80-і роковини початку ІІ-ї Світової війни | 02 вересня, 18:52

1 вересня  2019 року у м.Гданськ біля меморіалу на півострові Вестерплятте відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці початку ІІ-ї Світової війни. В урочистостях зокрема взяли участь Маршалек Сенату РП Станіслав Карчевскі, Голова ради міністрів Польщі Матеуш Моравєцкі, президент Гданська Александра Дулькевіч, Віце Голова Європейської Комісії Франс Тімерманс, міністри, депутати парламенту, іноземні делегації з міст, що зазнали великих втрат під час війни.

Мирослав Маринович - лауреат Медалі Вдячності | 02 вересня, 17:24

31 серпня, в рамках урочистостей з нагоди 39-ї річниці Підписання Гданського порозуміння та 80-річчя початку ІІ Світової війни у Європейському Центрі Солідарності в Гданську відбулося вручення Медалі Вдячності.