Консульство України в Гданську

Київ 02:50

Зустріч з керівництвом Повіту Битів

19 квітня 2017, 13:18

12 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав з робочим візитом м.Битів, Поморського воєводства та зустрівся з керівництвом повіту на чолі зі Старостою Лєшкем Вашкевічем. Головною темою зустрічі була співпраця в контексті зростаючої кількості громадян України, що тимчасово працюють в Польщі.

 

У своєму виступі Консул-керівник звернув увагу на необхідність захисту прав і свобод громадян, що приїхали працювати, створення належних  умов  праці і проживання, налагодження контактів з місцевою громадою. В цьому контексті важливо спільно з польськими партнерами протидіяти зловживанням у цій сфері, особливо різного роду посередникам, які діють в обох країнах. Важливо також, щоб місцева влада виробила власні підходи для інтеграції іноземних працівників у місцеві спільноти, проведення спільних акцій і заходів, які б допомагали долати упередження та стереотипи. В цій роботі важливу роль можуть відігравати місцеві українські громади, українські церкви тощо.

Староста Битівський та інші учасники зустрічі наголосили на важливості для економіки Польщі залучення працівників з України, на аналогічному досвіді Польщі, коли величезна кількість громадян виїздила за кордон у пошуках праці і зустрічалась з подібними проблемами.

Сторони домовились взаємодіяти у питаннях формування нормальних умов перебування українських працівників у повіті.

По закінчені зустрічі консул-керівник відвідав найбільше у повіті виробниче підприємство «Друтекс» на якому працює понад 400 громадян України, та зустрівся з його директором.

Останні новини

УВАГА! Шановні громадяни! | 14 червня, 09:34

17, 20 та 28 червня 2019 року Консульство України в Гданську не здійснюватиме прийому громадян!

Урочистості біля військового меморіалу УНР в Александрові Куявському. | 06 червня, 15:27

1 червня 2019 року Консул України Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях біля військового меморіалу УНР в м. Александрові Куявському, Куявсько-Поморського в-ва.

Українські медики вивчають польський досвід. | 06 червня, 15:23

 25 – 27 травня у м.Гданськ з навчальним візитом перебувала група працівників медичної галузі України на чолі з Володимиром Івчуком, національним тренером з питань медичної реформи. 

Герої не вмирають! | 06 червня, 15:20

25 та 26 травня 2019 року Консул України в Гданську Лев Захарчишин взяв участь в пам’ятних урочистостях до 5-ї річниці російської агресії проти України, які відбулись у мм. Ольштин та Кентшин Варміно-Мазурського воєводства.

V-й Українсько-польський науковий форум в Ольштині | 06 червня, 15:15

23-24 травня 2019 року у м.Ольштин, Варміно-Мазурського воєводства відбувся черговий   V-й Українсько-Польський науковий форум.