Консульство України в Гданську

Київ 06:35

Зустріч з керівництвом Повіту Битів

19 квітня 2017, 13:18

12 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав з робочим візитом м.Битів, Поморського воєводства та зустрівся з керівництвом повіту на чолі зі Старостою Лєшкем Вашкевічем. Головною темою зустрічі була співпраця в контексті зростаючої кількості громадян України, що тимчасово працюють в Польщі.

 

У своєму виступі Консул-керівник звернув увагу на необхідність захисту прав і свобод громадян, що приїхали працювати, створення належних  умов  праці і проживання, налагодження контактів з місцевою громадою. В цьому контексті важливо спільно з польськими партнерами протидіяти зловживанням у цій сфері, особливо різного роду посередникам, які діють в обох країнах. Важливо також, щоб місцева влада виробила власні підходи для інтеграції іноземних працівників у місцеві спільноти, проведення спільних акцій і заходів, які б допомагали долати упередження та стереотипи. В цій роботі важливу роль можуть відігравати місцеві українські громади, українські церкви тощо.

Староста Битівський та інші учасники зустрічі наголосили на важливості для економіки Польщі залучення працівників з України, на аналогічному досвіді Польщі, коли величезна кількість громадян виїздила за кордон у пошуках праці і зустрічалась з подібними проблемами.

Сторони домовились взаємодіяти у питаннях формування нормальних умов перебування українських працівників у повіті.

По закінчені зустрічі консул-керівник відвідав найбільше у повіті виробниче підприємство «Друтекс» на якому працює понад 400 громадян України, та зустрівся з його директором.

Останні новини

Шановний виборець! | 19 березня, 09:01

Громадяни України, які бажають проголосувати 31 березня 2019 року на чергових виборах Президента України у закордонній виборчій дільниці при Консульстві України в Гданську повинні стати на тимчасовий консульський облік або скласти заяву до нашої установи про зміну своєї виборчої адреси - не пізніше 19 БЕРЕЗНЯ 2019 року включно! Прийом громадян здійснюватиметься з 9.00-12.00 та з 15.00-18.00.

Вибори Президента України 2019 року! | 16 березня, 11:13

До Уваги Виборців! Громадяни України, які бажають проголосувати 31 березня 2019 року на чергових виборах Президента України у закордонній виборчій дільниці при Консульстві України в Гданську повинні стати на тимчасовий консульський облік або скласти заяву до нашої установи про зміну своєї виборчої адреси - не пізніше 19 березня 2019 року включно!

Пам’ятка для громадян України, які проживають або перебувають в Республіці Польща і мають намір 31 березня 2019 року взяти участь у виборах Президента України | 16 березня, 10:53

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Кожен громадянин України, який постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном і на день голосування досяг 18-річного віку, може взяти участь у голосуванні.

ВИБОРИ 2019 року! | 14 березня, 10:47

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

ВИБОРИ 2019 року! | 14 березня, 10:45

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!  ВАЖЛИВО! ОСТАННЯ РЕЄСТРАЦІЯ в КОНСУЛЬСТВІ УКРАЇНИ в ГДАНСЬКУ – 19 березня 2019 року