Електронна черга для вчинення консульських дій
Опубліковано 29 листопада 2019 року о 17:12

УВАГА! Шановні громадяни, у зв’язку із військовим вторгненням рф в Україну,  Консульство України в Гданську здійснює прийом громадян наступним чином:

- через електронний  запис до електронної черги на оформлення закордонного паспорта https://online.mfa.gov.ua/application

- через електронний запис вчинення нотаріальних дій  https://online.mfa.gov.ua/application

З покроковою інструкцією запису в електронну чергу та  фотоінструкцією Ви можете ознайомитися «тут» 


В порядку "живої" черги з понеділка по суботу з 9:00 до 13:00 з питань:

- продовження строку дії закордонного паспорта

- внесення даних про дитину віком до 16 років до закордонного паспорта одного з батьків

- видача довідки про підтвердження особи.


 В порядку "живої" черги з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 16:00 з питань:

отримання вже оформленого закордонного паспорта (за умови, що статус "ПРИБУВ ДО ЗДУ")

                                                             

В порядку "живої" черги з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00 з питань:

- взяття на консульський облік

- реєстрація особи громадянином України.

                                                                                                        


Правила прийому громадян:

1. Документи та бланки заяв необхідно обов’язково заповнити до прийому громадян та забезпечити наявність усіх необхідних копій.

2. Особам, які записані е-чергу, прибути до установи необхідно завчасно.

ВХІД ЗАБОРОНЕНО:

 • Особам з явними ознаками гостро-респіраторного захворювання (висока температура, кашель, чхання);
 • Супроводжуючим особам  (за винятком надання послуг дітям з 12 років або особам з обмеженими можливостями);
 • Особам для отримання консультації (консультації надаються виключно дистанційно. Для отримання консультації настійливо рекомендуємо писати на пошту [email protected]).

УВАГА! У разі виявлення невідповідності між даними особи, яка забронювала візит, та особи, яка прибула до консульської установи, заявнику буде відмовлено у вчиненні консульської дії. 


ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

 • невідповідність даних, зазначених у формулярі запису на прийом реальним даним фізичної особи, яка на прийом прибула;
 • бронювання однією особою кількох дат для вчинення однієї дії (така реєстрація буде видалена адміністратором);
 • реєстрація за ніками  (така реєстрація буде видалена адміністратором);
 • реєстрація здійснена на електронну пошту, розміщену на домені рф (містить закінчення ".ru") або містить в тексті адреси слово "yandex"

Принагідно нагадуємо, що перед візитом до установи необхідно завчасно подбати про наявність заповнених бланків заяв та усіх необхідних документів, вичерпний перелік яких також розміщено на офіційній інтернет-сторінці установи.


                              ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

Шановні громадяни, з покроковою інструкцією запису в електронну чергу та  фотоінструкцією Ви можете ознайомитися «тут»


У випадку, якщо Вам не вдається здійснити онлайн реєстрацію на вчинення консульської дії (відсутність вільних слотів, дати чи часу),  напишіть нам про це і ми постараємося допомогти Вам вирішити Ваше питання (УВАГА! В умовах військового часу цей сервіс недоступний).


У зв’язку з отриманням останнім часом численних сигналів про активізацію діяльності т.зв. «посередницьких фірм», які надають платні послуги громадянам України з питань реєстрації на прийом в системі електронної черги, підготовки та оформлення пакету документів для вчинення різних консульських дій в нашій установі (консульський облік, тощо) інформуємо про таке.

Зазначені фірми або окремі приватні особи, які пропонують таку допомогу, не мають жодного відношення до Консульства України в Гданську, їх діяльність має ознаки шахрайства та підлягає правовій оцінці компетентних органів. Система онлайн запису створена Міністерством закордонних справ України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

Крім цього, просимо невідкладно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн запису на прийом шляхом заповнення спеціальної вебформи https://cutt.ly/queue-complain 


УВАГА! Принагідно нагадуємо, що перед візитом до установи необхідно завчасно подбати про наявність заповнених бланків заяв та усіх необхідних документів, вичерпний перелік яких також розміщено на офіційній інтернет-сторінці установи.

У разі виникнення запитань щодо порядку реєстрації та роботи електронної черги просимо надсилати Ваші звернення на електронну пошту Консульства України в Гданську [email protected] 

Прийом громадян без попередньої реєстрації на закордонний паспорт НЕ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ. Просимо завчасно реєструватися. 


Вчинення будь-яких консульських дій громадянами здійснюється тільки і виключно за умови неухильного дотримання  правил прийому громадян Консульства  України в Гданську.  

Правила прийому громадян:

 1. Прийом громадян здійснюється тільки і виключно за умови ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ (для закордонних паспортів);
 2. Обов’язкова наявність власної ручки для підпису необхідних документів;
 3. Документи та бланки заяв необхідно обов’язково заповнити до прийому громадян та забезпечити наявність усіх необхідних копій (у випадку відсутності необхідних документів, КОПІЙ та заповнених бланків реєстрація на прийом скасовується);
 4. Прибути до установи необхідно вчасно.

ВХІД ЗАБОРОНЕНО:

 • Супроводжуючим особам  (за винятком надання послуг дітям з 12 років або особам з обмеженими можливостями);
 • Особам для отримання консультації (консультації надаються виключно дистанційно).

УВАГА! У разі виявлення невідповідності між даними особи, яка забронювала візит, та особи, яка прибула до консульської установи, заявнику буде відмовлено у вчиненні консульської дії. 


ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

1. При записі на прийом у формі вказуються дані - ім'я та прізвище - тієї особи, дорослої чи дитини, яка отримуватиме консульську послугу.

У разі оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства дитині запис робиться на ім'я та прізвище дитини.

2. Для кожного з членів родини потрібно зробити окремий запис на прийом.

Наприклад, якщо у Вас троє дітей, і кожному з них потрібно оформити закордонний паспорт, Вам потрібно створити три окремі записи на прийом за даними Ваших дітей.

3. Для кожної консульської дії потрібно зробити окремий запис на прийом.

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу Консульсьства gc[email protected] щодо вирішення питання про можливість прийому.

4. При записі слід особливо уважно вибрати консульську дію, яка Вам потрібна.

Ви зможете вчинити лише ту дію, на яку зроблений Ваш запис - наприклад, якщо Ви записані на оформлення закордонного паспорта, Ви не зможете вчинити нотаріальну дії і навпаки.

5. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати (дублі запису). Така реєстрація буде БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ видалена адміністратором!

6. Якщо Ви записалися помилково, або не можете з'явитися на прийом, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ самостійно скасувати Ваш запис, скориставшись посиланням в листі-підтвердженні запису. Лише після цього Ви можете зробити повторний запис на іншу дату. Якщо Ви не можете самостійно скасувати Ваш запис, просимо повідомити нас за адресою gc[email protected].

7. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ НА НАСТУПНІ 21 день. Відсутність вільних слотів не означає, що черга зайнята до кінця року тощо, це лише говорить про те, що на найближчі три тижні вільних місць немає.  Якщо на певний момент усі доступні для запису слоти заброньовані іншими заявниками, Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису.

Такі слоти відкриватимуться кожного вечора з понеділка по п’ятницю після 17 години.

8. Консульство залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). Просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час, або ж лист з уточненням стосовно Вашого прийому.

Звертаємо увагу, що повідомлення може потрапити до папки "спам" / "небажана пошта". Тож, просимо перевіряти ці паки теж на предмет наявності в них важливої інформації.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux