Консульство України в Гданську

, Київ 19:29

Консул України підтвердила відсутність фактів дискримінації українців на Lindab

26 січня, 12:24

У зв’язку з появою у деяких ЗМІ інформації щодо дискримінації громадян України на польському підприємстві Lindab (м.Вєрухув), 25 січня 2018 року Керівник Консульського відділу Посольства України в Республіці Польща Світлана Криса відвідала згадану фірму. 
Консул побувала у виробничому цеху, зустрілася з громадянами України, які працюють на підприємстві, ознайомилася з умовами їхньої праці та побуту. Станом на сьогодні в Lindab офіційно працевлаштовані 14 громадян України, які зазначили, що умовами праці, зокрема позмінним графіком роботи, наявністю спецодягу, двох перерв протягом зміни, кімнат для відпочинку, шатні, душових кабін, а також трактуванням їх на підприємстві задоволені. Тому, появу публікацій щодо дискримінації українців в Lindab сприйняли із здивуванням.
Як наголосив виконавчий директор та член правління компанії Міхал Врублєвскі, співпраця з українцями завжди була доброю і вже найближчим часом Lindab працевлаштує ще 15 громадян України.

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.