Консульство України в Гданську

, Київ 19:30

100-а річниця проголошення Української Народної Республіки і День Соборності України відзначено у Варшаві

22 січня, 18:14

«Коли проголосив слова: “Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу”, зал зірвався бурею овацій. Крики “Слава самостійній Україні” злилися у загальний переможний гук раба, вирваного з кривавої неволі», - написала про проголошення першим Президентом України М.Грушевським IV Універсалу УНР газета “Нова рада” від 13 (26) січня 1918 року.
У 100-у річницю проголошення Української Народної Республіки і День Соборності України дипломати Посольства спільно з представниками української громади взяли участь у святковому богослужінні, яке відбулося у Православній церкві св. Іоана Ліствичника, та поклали квіти до могил воїнів Армії Української Народної Республіки, які поховані на Вольському цвинтарі у Варшаві.

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.