Консульство України в Гданську

Лисичанському прикордонному загону у якості цільової благодійної допомоги передано автомобіль швидкої медичної допомоги

21 грудня 2017, 18:14

Доброчинною акцією вирішив відзначити 100-річчя дипломатичної служби України колектив Посольства України в Варшаві. За кошти добровільних пожертв працівників нашого Посольства для потреб Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України було придбано автомобіль швидкої медичної допомоги, обладнаний апаратурою та необхідними медичними засобами для надання невідкладної допомоги у польових умовах, зокрема кардіографом, дефібрилятором, комплектами медичного одягу для бригад швидкої допомоги та спецодягом для клінічних госпіталів ДПС, в тому числі спеціальною операційною білизною. 
«Я переконаний, що цей автомобіль служитиме добру. Дай Боже, щоб не було потреби його використовувати. Однак, якщо ж така потреба буде, нехай він рятує життя наших прикордонників, і тих хто потребуватиме медичної допомоги на передовій», - зазначив Посол України в Польщі Андрій Дещиця, передаючи ключі від автомобіля Начальнику Львівського клінічного госпіталя ДПС України полковнику Андрію Іващенко.
Авто використовуватиметься на ділянці прикордонного загону в районі контрольних пунктів в’їзду-виїзду Станиця Луганська – Щастя – Золоте –Шахта Родіна.