Консульство України в Гданську

, Київ 12:48

Сердечно запрошуємо 24 червня на унікальнй концерт українських вокалістів у Варшаві „Відкрилося життя”, що відбудеться під Почесним Патронатом Посла України в Польщі Андрія Дещиці та присвячений 21-й річниці Конституції України

22 червня 2017, 18:25

Відкрилося життя- незвичний, унікальний за своєю суттю концерт понад 20 сліпих українських вокалістів під акомпанемент прекрасного Симфонічного оркестру Львівського національного театру ім. Марії Заньковецької за участю зірок театру Рампа.

Занурені в темряві та позбавлені можливості бачити красу цього світу артисти відкривають її перед собою та глядачами в нескінченному просторі звуків і неперевершеності співу.

Презентуючи світову і українську музичну класику, сучасні композиції та відомі музичні хіти вокалісти відтворюють тріумф людського духу над його тілом, тріумф радості життя над терпінням.

Артисти концертували вже понад 60 раз – у найрізноманітніших концертних залах України, Білорусі, Молдови, Словаччини, Швеції та Угорщини.

Автори проекту – Оксана Потимко та Богдан Мочурад.

Варшавський концерт відбудеться під Почесним Патронатом Посла України в Польщі Андрія Дещиці та присвячений 21-й річниці Конституції України.

 

Запрошуємо!

24 червня 2017 р., 20.00, театр Рампа, Варшава

http://www.teatr-rampa.pl/wydarzenia/otworzylo-sie-zycie,158