Консульство України в Гданську

, Київ 12:49

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАВЧАННЯ в МІЖНАРОДНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

22 червня 2017, 11:53

До уваги українців, які тимчасово перебувають за кордоном, ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ у державному навчальному закладі І-ІІІ ступенів «МІЖНАРОДНА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» - МУШ

Детальну інформацію можна отримати на сайті школи ukrintschool.org.ua та за тел. +38044 253 85 58, тел. гарячої лінії +35050 344-00-44 (УіЬег, \VhatsApp - безкоштовно).

Учні МУШ отримують документи єдиного державного зразка України.

Головними завданнями МУШ є: забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту; забезпечення можливості для громадян України, які виявили бажання навчатися/здобувати початкову, базову чи повну загальну середню освіту з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Форми навчання: екстернат та дистанційна.

Учнями МУШ є: учень, який навчається на дистанційній формі навчання; екстерн, який навчається за індивідуальним навчальним планом та учень-екстерн.


Учень, який навчається за дистанційною формою навчання - це особа, яка системно та поурочно вивчає всі навчальні предмети з вчителями МУШ, передбачені чинним законодавством України та Робочим навчальним планом школи. МУШ організовує навчання учнів за рекомендованим тижневим розкладом занять, враховуючи специфіку дистанційної форми освіти.

Екстерн - це особа, яка самостійно опановує програмовий матеріал за індивідуальним навчальним планом, проходить річне оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання та/або державну підсумкову атестацію в МУШ очно, або на територіях країн розташування освітніх осередків у їх складі (за погодженням).


Учень-екстерн - це особа, яка у складі освітнього осередку опановує програмний матеріал та проходить річне оцінювання і атестацію на території країни перебування або в МУШ.