Консульство України в Гданську

, Київ 02:46

Делегація представників самоврядування України в Гданську.

05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Візит відбувся за підтримки канадської фундації «Партнерство для розвитку міст», Федерації муніципалітетів Канади та польської «Фундації міжнародної солідарності».

У складі делегації були представники самоврядування міст Бердянськ, Вінниця, Горішні Плавні, Енергодар, Жмеринка, Київ, Мелітополь. Темою візиту було соціальне підприємництво для розвитку інклюзивного і солідарного суспільства з особливою увагою на роль жінки.

Під час зустрічі Консул-керівник розповів учасницям про історію і особливості Поморського регіону, по досвід Польщі у реформуванні і розбудові інституцій громадянського суспільства і реформі місцевого самоврядування і побажав учасницям успішного і плідного навчання і нових міжнародних контактів.

Останні новини

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»

Загальне зібрання "Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна" | 14 лютого, 18:53

6 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Загальному зібранні "Конвенту  самоврядної співпраці Польща – Україна", яке відбулось у м. Старогард Гданські.