Консульство України в Гданську

, Київ 02:42

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод»

02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

  Дана книга є фундаментальним дослідженням голодомору в Україні, авторка якої – відомий журналіст і історик, лауреат Пульцерівської премії, дружина відомого польського політика,  колишнього міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського. У презентації взяли участь понад триста осіб.

Консул-керівник  Л.Л.Захарчишин, у своєму вступному слові подякував авторці за цю надзвичайно важливу для сучасної України працю і підкреслив що ця книга дає важливі відповіді на сучасні виклики, зокрема вона дає можливість краще зрозуміти західному читачеві трагічну долю України, причини такого болісного і складного процесу реформ, необхідність формального засудження сталінізму, який першим реалізував політику геноциду в таких масових масштабах а також про роль і  відповідальність Росії, як за голодомор так і за сучасні злочини в Україні і Сирії. 

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»

Загальне зібрання "Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна" | 14 лютого, 18:53

6 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Загальному зібранні "Конвенту  самоврядної співпраці Польща – Україна", яке відбулось у м. Старогард Гданські.