Консульство України в Гданську

, Київ 02:42

«Перлина Кашуб-2017»

14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»

«Перлина Кашуб» - це традиційне щорічне відзначення лідерів повіту у сфері бізнесу, культури, громадського життя. Картузський повіт вважається центром кашубської культури, яка має особливий статус у контексті переважно моноетнічної суспільної структури Польщі. Також важливо відзначити, що тут на Кашубах, проживає багато громадян українського походження, примусово переселених сюди в рамках акції «Вісла» у 1947 році.

У своєму привітання Консул-керівник наголосив на тому що, незважаючи на недружню антиукраїнську політику сучасного польського уряду, Україна і надалі вважає Польщу своїм стратегічним партнером і важливо підтримувати і розвивати цей дух добросусідства на регіональному і місцевому рівнях, як приклад наводячи активну багаторічну співпрацю Повіту Картузи зі Снятинським районом Івано-Франківської області. Також Консул-керівник повідомив про плановане на 26 березня відкриття авіасполучення Гданськ-Львів, що відкриває нові можливості для двосторонньої співпраці на місцевому рівні. 

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Загальне зібрання "Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна" | 14 лютого, 18:53

6 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Загальному зібранні "Конвенту  самоврядної співпраці Польща – Україна", яке відбулось у м. Старогард Гданські.