Консульство України в Гданську

, Київ 02:46

Загальне зібрання "Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна"

14 лютого, 18:53

6 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Загальному зібранні "Конвенту  самоврядної співпраці Польща – Україна", яке відбулось у м. Старогард Гданські.

Конвент об’єднує понад 40 членів – представників органів самоврядування з Польщі і України, він реалізує низку проектів у сфері обміну досвідом самоврядовців, у галузі освіти, культури, молоді і спорту.

Консул-керівник привітав учасників Зібрання, наголосивши у своєму виступі, що не зважаючи на складний етап українсько-польського діалогу на міждержавному рівні, слід розширювати і поглиблювати співпраці на рівні окремих громад, міст і регіонів, що це є конструктивною альтернативною необдуманих кроків сучасної польської владу в стосунку до України. Після закінчення зібрання учасники Конвенту в особистих розмовах підтвердили позицію співпраці з колегами з України і несприйняття необґрунтованих претензій до української сторони.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»