Консульство України в Гданську

, Київ 19:31

Зустріч з Воєводою Поморським

29 січня, 18:30

18 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі дипломатичного корпусу Поморя з Воєводою Гданським Даріушом Дреліхом.

В ході зустрічі Воєвода привітав дипломатів з минулими святами і зокрема повідомив про те, що з нового року буде суттєво підсилено (12 нових ставок) відділ у справах іноземців, який зокрема займається видачею дозволів на тимчасово перебування. На сьогодні це один з проблемних підрозділів  адміністрації Воєводи де час очікування відповідного документу може тривати рік і більше.

Консул-керівник поспілкувався з представниками дипломатичного корпусу регіону.

Останні новини

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | Вчора, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»

Загальне зібрання "Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна" | 14 лютого, 18:53

6 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Загальному зібранні "Конвенту  самоврядної співпраці Польща – Україна", яке відбулось у м. Старогард Гданські.

Вечір Організації «Працедавців Помор’я» | 29 січня, 18:57

26 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у традиційній щорічній зустрічі членів Організації працедавців Помор’я – „Gala Evening Pracodawcow Pomorza”. Працедавці Помор’я  - одне з найбільших у Польщі регіональних об’єднань підприємців, яка нараховує понад тисячу членів і відіграє важливу роль у суспільно-політичному житті країни.

«Дні України» в «Комплексі морських шкіл Гданська» | 29 січня, 18:53

24 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у «Днях України» організованих учнями і викладачами Комплексу морських шкіл Гданська.