Консульство України в Гданську

, Київ 12:56

Зустріч з Воєводою Поморським

29 січня, 18:30

18 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі дипломатичного корпусу Поморя з Воєводою Гданським Даріушом Дреліхом.

В ході зустрічі Воєвода привітав дипломатів з минулими святами і зокрема повідомив про те, що з нового року буде суттєво підсилено (12 нових ставок) відділ у справах іноземців, який зокрема займається видачею дозволів на тимчасово перебування. На сьогодні це один з проблемних підрозділів  адміністрації Воєводи де час очікування відповідного документу може тривати рік і більше.

Консул-керівник поспілкувався з представниками дипломатичного корпусу регіону.

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | Вчора, 19:24

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. 

ХХХІІ регіональний український фольклорний ярмарок “З мальовничої скрині” | 18 травня, 12:58

13 травня ц.р. в м.Кентшин Вармінсько-Мазурського  воєводства відбулися ХХХІІ регіональний український  фольклорний ярмарок “З мальовничої скрині” та ювілейний концерт “Линь українська пісне” з нагоди 60 - річчя українських передач на польському радіо “Ольштин”  

Зустріч з керівництвом «Порту Гданськ» | 10 травня, 17:07

8 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Головою Правління «Порту Гданськ» Лукашем Грейнке та Директором з питань розвитку «Порту Гданськ» Патриком Фелметом.

День пам’яті і примирення в Гданську. | 10 травня, 17:04

8 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці закінчення ІІ-ї світової війни.