Консульство України в Гданську

, Київ 12:58

Виставка «Щирі» крокує Гданськом.

15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська.

Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

Консул-керівник виступив перед присутніми учнями і вчителями і розповів про велику інтегруючу роль культури, про близькість української і польської культур.

Після відкриття виставки, Консул-керівник поспілкувався з учнями. Відбулась також зустріч з керівництвом школи та директорами інших шкіл Гданська, запрошених на відкриття. В ході розмови директори шкіл Гданська висловили бажання нав’язати глибшу співпрацю з своїми колегами з України, в тому числі організувати взаємні обміни на рівні керівництва шкіл та учнів. Консул-керівник пообіцяв надати сприяння у пошуку шкіл-партнерів з України для польських шкіл міста і регіону.

Останні новини

74-а річниця депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу | Вчора, 19:24

18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. 

ХХХІІ регіональний український фольклорний ярмарок “З мальовничої скрині” | 18 травня, 12:58

13 травня ц.р. в м.Кентшин Вармінсько-Мазурського  воєводства відбулися ХХХІІ регіональний український  фольклорний ярмарок “З мальовничої скрині” та ювілейний концерт “Линь українська пісне” з нагоди 60 - річчя українських передач на польському радіо “Ольштин”  

Зустріч з керівництвом «Порту Гданськ» | 10 травня, 17:07

8 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Головою Правління «Порту Гданськ» Лукашем Грейнке та Директором з питань розвитку «Порту Гданськ» Патриком Фелметом.

День пам’яті і примирення в Гданську. | 10 травня, 17:04

8 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці закінчення ІІ-ї світової війни.