Консульство України в Гданську

, Київ 08:12

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней

12 грудня 2017, 14:38

11 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь  у зустрічі  керівництва Морського відділу Прикордонної охорони Польщі з дипломатичним корпусом акредитованим в Гданську.

Морський відділ Прикордонної охорони представляв Комендант Пйотр Патла. В ході зустрічі дипломатів було ознайомлено зі структурою та сферою компетенцій прикордонної служби Польщі. Основна увага в ході зустрічі була приділена завданням щодо протидії незаконній міграції та порушенням у сфері праці іноземців. Польська сторона проінформувала про зміни у національному законодавстві, які мають увійти в дію з 2018 року, які спрямовані на впорядкування праці іноземців в Польщі. Дані зміни мали б сприяти протидії злочинним проявам у цій сфері, зокрема порушенням прав і свобод іноземних працівників, усуненню з ринку посередницьких фірм, які ошукують іноземців.

Враховуючи, що понад 90% іноземних працівників у регіоні це громадяни України, дані зміни мають особливе значення саме для наших громадян.

Консул-керівник Л.Л.Захарчишин домовився про окрему зустріч з фахівцями Морського відділу, для більш детального ознайомлення з даними змінами та покращення взаємодії між службами.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.