Консульство України в Гданську

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней

12 грудня 2017, 14:38

11 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь  у зустрічі  керівництва Морського відділу Прикордонної охорони Польщі з дипломатичним корпусом акредитованим в Гданську.

Морський відділ Прикордонної охорони представляв Комендант Пйотр Патла. В ході зустрічі дипломатів було ознайомлено зі структурою та сферою компетенцій прикордонної служби Польщі. Основна увага в ході зустрічі була приділена завданням щодо протидії незаконній міграції та порушенням у сфері праці іноземців. Польська сторона проінформувала про зміни у національному законодавстві, які мають увійти в дію з 2018 року, які спрямовані на впорядкування праці іноземців в Польщі. Дані зміни мали б сприяти протидії злочинним проявам у цій сфері, зокрема порушенням прав і свобод іноземних працівників, усуненню з ринку посередницьких фірм, які ошукують іноземців.

Враховуючи, що понад 90% іноземних працівників у регіоні це громадяни України, дані зміни мають особливе значення саме для наших громадян.

Консул-керівник Л.Л.Захарчишин домовився про окрему зустріч з фахівцями Морського відділу, для більш детального ознайомлення з даними змінами та покращення взаємодії між службами.

Останні новини

Зустріч з Керівником Правління Порту Гдиня | 23 квітня, 18:47

23 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин  зустрівся з Керівником правління Морського порту Гдиня Адамом Меллером. 

10-й Балтік Бізнес Форум | 23 квітня, 18:41

18-20 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у 10-му Балтік Бізнес Форумі що пройшов  у м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства. Форум був організований Українсько-Польською господарчою палатою.

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл