Консульство України в Гданську

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці

01 грудня 2017, 16:19

30 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Форумі Поморського Обсерватора Ринку Праці «Кадри для Поморської економіки», організаторами якого виступили Воєводський Департамент Праці і Поморська Агенція Регіонального Розвитку.

В рамках форуму було представлено дві теми – «Розвиток компетенцій  для підвищення конкурентоздатності підприємств» і «Мобільність на ринку праці та інтеграція іноземців».

Загалом на форумі домінувала інформація про гостру потребу залучення іноземних працівників для забезпечення зростаючих потреб регіону пов’язаних, як з зі зростаючою польською економікою так і зі старінням суспільства, зменшенням пенсійного віку і міграцією місцевих працівників на захід. 

Також наголошувалось, що найбільшою групою іноземних працівників в регіоні є громадяни України, частка яких у загальній кількості іноземних працівників становить 95%.

Головна увага приділялась двом аспектам – підвищенню кваліфікації кадрів через базову і додаткову освіту, для потреб інноваційних секторів економіки та створення умов для залучення трудових ресурсів з поза меж Польщі. В цьому контексті наголошувалось на необхідності створення сприятливих умов (безкоштовне навчання польської мови, професійне навчання, соціальні пакети для родин, зменшення бюрократичних перешкод) для тривалого чи постійного залучення іноземців . 

Останні новини

Зустріч з Керівником Правління Порту Гдиня | 23 квітня, 18:47

23 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин  зустрівся з Керівником правління Морського порту Гдиня Адамом Меллером. 

10-й Балтік Бізнес Форум | 23 квітня, 18:41

18-20 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у 10-му Балтік Бізнес Форумі що пройшов  у м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства. Форум був організований Українсько-Польською господарчою палатою.

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл