Консульство України в Гданську

, Київ 08:24

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці

01 грудня 2017, 16:19

30 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Форумі Поморського Обсерватора Ринку Праці «Кадри для Поморської економіки», організаторами якого виступили Воєводський Департамент Праці і Поморська Агенція Регіонального Розвитку.

В рамках форуму було представлено дві теми – «Розвиток компетенцій  для підвищення конкурентоздатності підприємств» і «Мобільність на ринку праці та інтеграція іноземців».

Загалом на форумі домінувала інформація про гостру потребу залучення іноземних працівників для забезпечення зростаючих потреб регіону пов’язаних, як з зі зростаючою польською економікою так і зі старінням суспільства, зменшенням пенсійного віку і міграцією місцевих працівників на захід. 

Також наголошувалось, що найбільшою групою іноземних працівників в регіоні є громадяни України, частка яких у загальній кількості іноземних працівників становить 95%.

Головна увага приділялась двом аспектам – підвищенню кваліфікації кадрів через базову і додаткову освіту, для потреб інноваційних секторів економіки та створення умов для залучення трудових ресурсів з поза меж Польщі. В цьому контексті наголошувалось на необхідності створення сприятливих умов (безкоштовне навчання польської мови, професійне навчання, соціальні пакети для родин, зменшення бюрократичних перешкод) для тривалого чи постійного залучення іноземців . 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.