Консульство України в Гданську

, Київ 15:52

Фотовиставка "RAZOM.UA" Ігоря Гайдая в Гданському Університеті

22 листопада 2017, 19:03

22 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фотовиставки відомого українського фотомитця Ігоря Гайдая «RAZOM.UA», яка була приурочена до річниці Революції Гідності.

Відкриття виставки відбулось у холі Факультету Суспільних Наук Гданського Університету. Участь у відкритті виставки взяли Проректор Гданського Університету Кшиштоф Бєлавскі, Сенатор Сенату Польщі Єжи Вцісла та Декан Факультету Суспільних Наук ГУ Тадеуш Дмоховскі. У своєму вітальному слові перед студентами, які брали участь у відкритті виставки, Консул-керівник наголосив що дана виставка дає можливість  глибшого пізнання і розуміння польським суспільством сучасної України, процесів що в ній відбуваються.

Виставка викликала велике зацікавлення серед студентської молоді Університету. Консул-керівник домовився з керівництвом Університету продовжити традицію презентації мистецьких проектів на території навчального закладу, щоб мати можливість доносити до молоді найкращі приклади сучасного мистецтва України.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.