Консульство України в Гданську

, Київ 23:24

Фотовиставка "RAZOM.UA" Ігоря Гайдая в Гданському Університеті

22 листопада 2017, 19:03

22 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фотовиставки відомого українського фотомитця Ігоря Гайдая «RAZOM.UA», яка була приурочена до річниці Революції Гідності.

Відкриття виставки відбулось у холі Факультету Суспільних Наук Гданського Університету. Участь у відкритті виставки взяли Проректор Гданського Університету Кшиштоф Бєлавскі, Сенатор Сенату Польщі Єжи Вцісла та Декан Факультету Суспільних Наук ГУ Тадеуш Дмоховскі. У своєму вітальному слові перед студентами, які брали участь у відкритті виставки, Консул-керівник наголосив що дана виставка дає можливість  глибшого пізнання і розуміння польським суспільством сучасної України, процесів що в ній відбуваються.

Виставка викликала велике зацікавлення серед студентської молоді Університету. Консул-керівник домовився з керівництвом Університету продовжити традицію презентації мистецьких проектів на території навчального закладу, щоб мати можливість доносити до молоді найкращі приклади сучасного мистецтва України.

Останні новини

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл

Авіасполучення Гданськ-Львів відкрито! | 03 квітня, 12:17

26-28 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у заходах з нагоди презентації  нового безпосереднього авіасполучення за маршрутом Гданськ – Львів. Дане сполучення відкрила угорська бюджетна авіакомпанія WizzAir. Рейси за даним маршрутом відбуватимуться двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю.

Делегації Маріуполя відвідала Гданськ | 30 березня, 18:47

29 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією м.Маріуполь на чолі з Міським Головою Вадимом Бойченком, яка відвідала Гданськ 27-30 березня, на запрошення Президента м.Гданськ Павла Адамовича. 

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство.