Консульство України в Гданську

, Київ 00:40

Зустріч з керівництвом Департаменту праці Поморського воєводства

20 листопада 2017, 12:48

16 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівництвом Департаменту праці Поморського воєводства.

Метою зустрічі було обговорення питань пов’язаних зі зростаючою кількістю громадян України, які перебувають на території воєводства з метою тимчасового працевлаштування.

Керівник Департаменту праці Іоанна Вітковська зокрема проінформувала, що департамент провів соціологічне дослідження на тему «Громадяни України на Поморському ринку праці», метою якого було  визначення напрямів і основ підтримки трудових мігрантів з України та їх працевлаштування у Поморському воєводстві.

Консул-керівник наголосив на важливості повного дотримання прав і свобод громадян України, що тимчасово перебувають на території Польщі і зокрема протидії антиукраїнським проявам, які в останні роки мали місце на всій території Польщі. Також Консул-керівник звернув увагу на необхідність координації зусиль у питаннях протидії широко поширеним правопорушенням у сфері посередництва на ринку праці, у створенні дієвих механізмів підтримки трудових мігрантів на місцях, зокрема створення спільно з органами місцевої влади, громадськими організаціями (наприклад «Наш Вибір»), церков, об’єднань українців – центрів підтримки мігрантів, які могли б ефективно забезпечити захист прав і свобод іноземних працівників.

Сторони домовились взаємодіяти у питаннях створення інституційних механізмів захисту і підтримки трудових мігрантів на території воєводства.

 

Останні новини

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл

Авіасполучення Гданськ-Львів відкрито! | 03 квітня, 12:17

26-28 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у заходах з нагоди презентації  нового безпосереднього авіасполучення за маршрутом Гданськ – Львів. Дане сполучення відкрила угорська бюджетна авіакомпанія WizzAir. Рейси за даним маршрутом відбуватимуться двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю.

Делегації Маріуполя відвідала Гданськ | 30 березня, 18:47

29 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією м.Маріуполь на чолі з Міським Головою Вадимом Бойченком, яка відвідала Гданськ 27-30 березня, на запрошення Президента м.Гданськ Павла Адамовича. 

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство.