Консульство України в Гданську

, Київ 02:42

Зустріч з керівництвом Департаменту праці Поморського воєводства

20 листопада 2017, 12:48

16 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівництвом Департаменту праці Поморського воєводства.

Метою зустрічі було обговорення питань пов’язаних зі зростаючою кількістю громадян України, які перебувають на території воєводства з метою тимчасового працевлаштування.

Керівник Департаменту праці Іоанна Вітковська зокрема проінформувала, що департамент провів соціологічне дослідження на тему «Громадяни України на Поморському ринку праці», метою якого було  визначення напрямів і основ підтримки трудових мігрантів з України та їх працевлаштування у Поморському воєводстві.

Консул-керівник наголосив на важливості повного дотримання прав і свобод громадян України, що тимчасово перебувають на території Польщі і зокрема протидії антиукраїнським проявам, які в останні роки мали місце на всій території Польщі. Також Консул-керівник звернув увагу на необхідність координації зусиль у питаннях протидії широко поширеним правопорушенням у сфері посередництва на ринку праці, у створенні дієвих механізмів підтримки трудових мігрантів на місцях, зокрема створення спільно з органами місцевої влади, громадськими організаціями (наприклад «Наш Вибір»), церков, об’єднань українців – центрів підтримки мігрантів, які могли б ефективно забезпечити захист прав і свобод іноземних працівників.

Сторони домовились взаємодіяти у питаннях створення інституційних механізмів захисту і підтримки трудових мігрантів на території воєводства.

 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.