Консульство України в Гданську

, Київ 02:50

Зустріч з Першим Заступником Коменданта Воєводської Поліції в Гданську

11 листопада 2017, 16:49

8 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся у приміщенні Консульства з  Першим заступником Коменданта Воєводської поліції в Гданську Кшиштофом Козеланом.

 

Метою зустрічі було покращення взаємодії з підрозділами поліції Поморського воєводства у питаннях захисту прав і свобод громадян України. Зокрема Консул-керівник наголосив  на необхідності більш оперативного інформування консульських посадових осіб, щодо резонансних випадків за участі громадян України, необхідності неухильного дотримання всіх процедурних формальностей при затриманні громадян України зокрема забезпечення українського перекладача а не російського, як це подеколи мало місце.

В свою чергу 1-й Заступник Коменданта проінформував про значне зростання громадян України в регіоні, більшість з яких приїхала з метою тимчасової праці та про те що, загалом правоохоронні органи відзначають відносно високий рівень законопослушності громадян України. Ті поодинокі випадки правопорушень, які вчиняються українцями не становлять серйозних викликів для криміногенної ситуації в регіоні.

Сторони домовились про систему оперативного інформування у випадку виникнення резонансних ситуацій та про взаємний обмін загальною інформацією, що стосується дотримання прав і свобод громадян України в регіоні.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.