Консульство України в Гданську

, Київ 00:35

Зустріч з Першим Заступником Коменданта Воєводської Поліції в Гданську

11 листопада 2017, 16:49

8 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся у приміщенні Консульства з  Першим заступником Коменданта Воєводської поліції в Гданську Кшиштофом Козеланом.

 

Метою зустрічі було покращення взаємодії з підрозділами поліції Поморського воєводства у питаннях захисту прав і свобод громадян України. Зокрема Консул-керівник наголосив  на необхідності більш оперативного інформування консульських посадових осіб, щодо резонансних випадків за участі громадян України, необхідності неухильного дотримання всіх процедурних формальностей при затриманні громадян України зокрема забезпечення українського перекладача а не російського, як це подеколи мало місце.

В свою чергу 1-й Заступник Коменданта проінформував про значне зростання громадян України в регіоні, більшість з яких приїхала з метою тимчасової праці та про те що, загалом правоохоронні органи відзначають відносно високий рівень законопослушності громадян України. Ті поодинокі випадки правопорушень, які вчиняються українцями не становлять серйозних викликів для криміногенної ситуації в регіоні.

Сторони домовились про систему оперативного інформування у випадку виникнення резонансних ситуацій та про взаємний обмін загальною інформацією, що стосується дотримання прав і свобод громадян України в регіоні.

Останні новини

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл

Авіасполучення Гданськ-Львів відкрито! | 03 квітня, 12:17

26-28 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у заходах з нагоди презентації  нового безпосереднього авіасполучення за маршрутом Гданськ – Львів. Дане сполучення відкрила угорська бюджетна авіакомпанія WizzAir. Рейси за даним маршрутом відбуватимуться двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю.

Делегації Маріуполя відвідала Гданськ | 30 березня, 18:47

29 березня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією м.Маріуполь на чолі з Міським Головою Вадимом Бойченком, яка відвідала Гданськ 27-30 березня, на запрошення Президента м.Гданськ Павла Адамовича. 

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство.