Консульство України в Гданську

, Київ 08:23

УІІ Міжнародний Форум «Дні Польського бізнесу в Україні»

11 листопада 2017, 16:46

26-27 жовтня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в УІІ Міжнародному Форумі «Дні Польського бізнесу в Україні», який відбувся в м.м. Києві і Одесі. Організатором Форуму виступила Асоціація українського бізнесу в Польщі.

 

26 жовтня в Києві, Консул-керівник Л.Л.Захарчишин виступив у панельній дискусії на тему «Що заважає Україні та Польщі стати міжнародним транспортним хабом? Спільні транспортні, інфраструктурні та логістичні проекти: перспективи, можливості та виклики для польського і українського бізнесу». Учасниками дискусії були зокрема: Віктор Довгань - Заступник Міністра інфраструктури України, Пшемислав Вробель - Радник директора Центру транспортних проектів ЄС; Лех Пілавскі – Генеральний директор Польської Конфедерації Роботодавців LEWIATAN; Славомір Новак - Славомір Новак, Віце-голова Правління «Mirbud S.A.».

27 жовтня, у приміщенні Одеської облради  в рамках Форуму відбувся «круглий стіл» за участі керівництва області, керівників регіональної ДФС та керівників Чорноморських портів і експертів з Польщі, на якому було розглянуто прикладні аспекти двосторонньої співпраці у сфері комунікацій за напрямом Гданськ-Одеса, можливості залучення європейських ресурсів для підтримки таких проектів.

За результатами «круглого столу» було досягнуто домовленості щодо проведення у травні 2018 року у м. Гданськ українсько-польського форуму з питань розвитку транспортної інфраструктури за напрямом Балтійське-Чорне море, в рамках проекту «VIA KARPATIA», за участі експертів, урядовців та політиків з України, Польщі та ЄС.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.