Консульство України в Гданську

УІІ Міжнародний Форум «Дні Польського бізнесу в Україні»

11 листопада 2017, 16:46

26-27 жовтня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в УІІ Міжнародному Форумі «Дні Польського бізнесу в Україні», який відбувся в м.м. Києві і Одесі. Організатором Форуму виступила Асоціація українського бізнесу в Польщі.

 

26 жовтня в Києві, Консул-керівник Л.Л.Захарчишин виступив у панельній дискусії на тему «Що заважає Україні та Польщі стати міжнародним транспортним хабом? Спільні транспортні, інфраструктурні та логістичні проекти: перспективи, можливості та виклики для польського і українського бізнесу». Учасниками дискусії були зокрема: Віктор Довгань - Заступник Міністра інфраструктури України, Пшемислав Вробель - Радник директора Центру транспортних проектів ЄС; Лех Пілавскі – Генеральний директор Польської Конфедерації Роботодавців LEWIATAN; Славомір Новак - Славомір Новак, Віце-голова Правління «Mirbud S.A.».

27 жовтня, у приміщенні Одеської облради  в рамках Форуму відбувся «круглий стіл» за участі керівництва області, керівників регіональної ДФС та керівників Чорноморських портів і експертів з Польщі, на якому було розглянуто прикладні аспекти двосторонньої співпраці у сфері комунікацій за напрямом Гданськ-Одеса, можливості залучення європейських ресурсів для підтримки таких проектів.

За результатами «круглого столу» було досягнуто домовленості щодо проведення у травні 2018 року у м. Гданськ українсько-польського форуму з питань розвитку транспортної інфраструктури за напрямом Балтійське-Чорне море, в рамках проекту «VIA KARPATIA», за участі експертів, урядовців та політиків з України, Польщі та ЄС.

Останні новини

Зустріч з Керівником Правління Порту Гдиня | 23 квітня, 18:47

23 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин  зустрівся з Керівником правління Морського порту Гдиня Адамом Меллером. 

10-й Балтік Бізнес Форум | 23 квітня, 18:41

18-20 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у 10-му Балтік Бізнес Форумі що пройшов  у м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства. Форум був організований Українсько-Польською господарчою палатою.

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл