Консульство України в Гданську

, Київ 15:37

Український Тиждень в Гданську

11 листопада 2017, 16:09

У період з 18 по 24 жовтня 2017 року у м.Гданськ відбувся культурно-мистецький захід під назвою «Український тиждень в Гданську», організатором якого виступило Консульство України в Гданську. Захід відбувався під патронатом Посольства України в Польщі, Маршалка Поморського воєводства та Президента м. Гданськ.  

 

 

 

 

 

В рамках «Українського тижня» відбулись зокрема виступи Балету Львівської Національної Опери, Івано-Франківського Музично-Драматичного театру, дуету «Сестри Тельнюк», Дитячого хору «Щедрик», фотовиставки Ігоря Гайдая «Razom. UA» та фото-проект народних строїв «Щирі» а також лекція проф. Гданського Університету Марека Вільчинського - «Єжи Стемповський і Україна».

Проект викликав велике зацікавлення серед громадськості і отримав схвальні оцінки в ЗМІ. Виступи відбувались на провідних майданчиках Гданська – Балтійській Філармонії, Європейському Центрі Солідарності та Шекспірівському Театрі. До участі в проекті активно долучилось Об’єднання Українців у Польщі (Гданське відділення), Парафія Церкви Покрови Прсв. Богородиці УГКЦ в Гданську та школа №57, в якій з вересня 2017 року відкрився клас з вивченням української мови. Активну підтримку заходу надали представники місцевого бізнесу, загально польські та регіональні ЗМІ, Івано-Франківські обласні Рада та Адміністрація.

Консул-керівник Л.Л.Захарчишин взяв участь в більшості заходів та у своїх виступах наголошував на важливості українсько-польського діалогу, в тому числі у сфері культури.

Всім учасникам та почесним гостям були вручені пам’ятні подарунки від імені Консульства.. 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | 15 січня, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | 15 січня, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | 15 січня, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 03 січня, 11:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

100 ліття Української Дипломатії. | 22 грудня 2017, 18:40

19 грудня в Гданську відбулись урочистості з нагоди 100 ліття Української дипломатичної служби.