Консульство України в Гданську

Український Тиждень в Гданську

11 листопада 2017, 16:09

У період з 18 по 24 жовтня 2017 року у м.Гданськ відбувся культурно-мистецький захід під назвою «Український тиждень в Гданську», організатором якого виступило Консульство України в Гданську. Захід відбувався під патронатом Посольства України в Польщі, Маршалка Поморського воєводства та Президента м. Гданськ.  

 

 

 

 

 

В рамках «Українського тижня» відбулись зокрема виступи Балету Львівської Національної Опери, Івано-Франківського Музично-Драматичного театру, дуету «Сестри Тельнюк», Дитячого хору «Щедрик», фотовиставки Ігоря Гайдая «Razom. UA» та фото-проект народних строїв «Щирі» а також лекція проф. Гданського Університету Марека Вільчинського - «Єжи Стемповський і Україна».

Проект викликав велике зацікавлення серед громадськості і отримав схвальні оцінки в ЗМІ. Виступи відбувались на провідних майданчиках Гданська – Балтійській Філармонії, Європейському Центрі Солідарності та Шекспірівському Театрі. До участі в проекті активно долучилось Об’єднання Українців у Польщі (Гданське відділення), Парафія Церкви Покрови Прсв. Богородиці УГКЦ в Гданську та школа №57, в якій з вересня 2017 року відкрився клас з вивченням української мови. Активну підтримку заходу надали представники місцевого бізнесу, загально польські та регіональні ЗМІ, Івано-Франківські обласні Рада та Адміністрація.

Консул-керівник Л.Л.Захарчишин взяв участь в більшості заходів та у своїх виступах наголошував на важливості українсько-польського діалогу, в тому числі у сфері культури.

Всім учасникам та почесним гостям були вручені пам’ятні подарунки від імені Консульства.. 

Останні новини

Зустріч з Керівником Правління Порту Гдиня | 23 квітня, 18:47

23 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин  зустрівся з Керівником правління Морського порту Гдиня Адамом Меллером. 

10-й Балтік Бізнес Форум | 23 квітня, 18:41

18-20 квітня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у 10-му Балтік Бізнес Форумі що пройшов  у м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства. Форум був організований Українсько-Польською господарчою палатою.

Дні українського бізнесу у Польщі | 11 квітня, 16:41

10-11 травня 2018 року у Варшаві і Гданську відбудеться українсько-польський бізнесфорум.

До уваги викладачів українських навчальних закладів у Польщі! Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 10 квітня, 10:12

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл