Консульство України в Гданську

, Київ 15:18

Європейський Форум Нових Ідей в Сопоті.

29 вересня, 13:48

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин спільно НіП Послом України у Польщі А.Б. Дещицею взяв участь у Європейському Форумі Нових Ідей, що відбувався у м.Сопот 27-29 вересня 2017 року.

Посол А.Б.Дещиця взяв участь в Круглому столі на тему «Польська фірма на регіональних ринках. Обмеження ризиків зв’язаних з корупцією та економічною злочинністю». В рамках Круглого столу було розглянуто наступні питання:

-          Ефективність програм протидії сірій сфері і антикорупційних заходів в Польщі, Україні та Молдові;

-          Найкращі практики і державне регулювання;

-          Стратегії фірм необхідні для підприємств, що прагнуть вийти на зазначені ринки;

            В панелі взяли участь А.Б.Дещиця – НіП України, Єжи Квєцінські  - Держсекретар Міністерства Розвитку Польщі, Тарас Кузьо – професор Альбертського Університету (Канада), Богдан Кліх – колишній Міністр оборони Польщі, Кальман Мішеї – Керівник дорадчої місії ЄС з питань реформування цивільного сектору безпеки в Україні, Карлос Пінейра – Представник Світового Банку в Польщі і Балтійських країнах, Лія Туркан – Другий Секретар Посольства Молдови в Польщі.

            Модераторм панелі був Павел Коваль – викладач (ад’юнкт) Інституту Політичних Досліджень ПАН. Вступне слово зробив Каміл Вишковскі – Генеральний Директор фірми Global Compact в Польщі.

            В своєму виступі Посол А.Б.Дещиця зокрема представив успішні практики антикорупційних реформ в Україні, зокрема створення антикорупційних інституцій (НАЗК), електронне декларування доходів держслужбовців та створення нової Поліції але також відзначив, що необхідно ще у значній мірі розширити і вдосконалити механізми протидії корупції.

Останні новини

Урочистості з нагоди 68-ї річниці КНР | 29 вересня, 12:58

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди 68-ї річниці Створення Китайської Народної Республіки.

Українські урочистості у м. Білий Бір | 29 вересня, 12:36

24 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди відзначення 70-х роковин акції «Вісла», 60-ліття парафії, 20-х роковин освячення храму та Храмового Празника Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що відбулись у м. Білий Бір, Західно-Поморського воєводства.

Міжнародна Виставка залізничного транспорту у Гданську «ТРАКО-2017» | 28 вересня, 12:00

26-29 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав Міжнародну виставку залізничного транспорту «TRAKO-2017».

Підписано угоду про співпрацю між університетами Львова і Гданська | 27 вересня, 20:57

25 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в зустрічі та церемонії підписання угоди про співпрацю між НУ Львівська Політехніка та Гданською Політехнікою. З польською боку угоду підписав Ректор Гданської Політехніки Ян Намеснік а українського – Проректор НУ Львівська Політехніка Наталія Чухрай.

Балтійський бізнесфорум | 27 вересня, 20:46

20-21 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Балтійському бізнесфорумі, який відбувся у   м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства.