Консульство України в Гданську

, Київ 02:41

Європейський Форум Нових Ідей в Сопоті.

29 вересня 2017, 13:48

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин спільно НіП Послом України у Польщі А.Б. Дещицею взяв участь у Європейському Форумі Нових Ідей, що відбувався у м.Сопот 27-29 вересня 2017 року.

Посол А.Б.Дещиця взяв участь в Круглому столі на тему «Польська фірма на регіональних ринках. Обмеження ризиків зв’язаних з корупцією та економічною злочинністю». В рамках Круглого столу було розглянуто наступні питання:

-          Ефективність програм протидії сірій сфері і антикорупційних заходів в Польщі, Україні та Молдові;

-          Найкращі практики і державне регулювання;

-          Стратегії фірм необхідні для підприємств, що прагнуть вийти на зазначені ринки;

            В панелі взяли участь А.Б.Дещиця – НіП України, Єжи Квєцінські  - Держсекретар Міністерства Розвитку Польщі, Тарас Кузьо – професор Альбертського Університету (Канада), Богдан Кліх – колишній Міністр оборони Польщі, Кальман Мішеї – Керівник дорадчої місії ЄС з питань реформування цивільного сектору безпеки в Україні, Карлос Пінейра – Представник Світового Банку в Польщі і Балтійських країнах, Лія Туркан – Другий Секретар Посольства Молдови в Польщі.

            Модераторм панелі був Павел Коваль – викладач (ад’юнкт) Інституту Політичних Досліджень ПАН. Вступне слово зробив Каміл Вишковскі – Генеральний Директор фірми Global Compact в Польщі.

            В своєму виступі Посол А.Б.Дещиця зокрема представив успішні практики антикорупційних реформ в Україні, зокрема створення антикорупційних інституцій (НАЗК), електронне декларування доходів держслужбовців та створення нової Поліції але також відзначив, що необхідно ще у значній мірі розширити і вдосконалити механізми протидії корупції.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»