Консульство України в Гданську

, Київ 07:54

Європейський Форум Нових Ідей в Сопоті.

29 вересня, 13:48

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин спільно НіП Послом України у Польщі А.Б. Дещицею взяв участь у Європейському Форумі Нових Ідей, що відбувався у м.Сопот 27-29 вересня 2017 року.

Посол А.Б.Дещиця взяв участь в Круглому столі на тему «Польська фірма на регіональних ринках. Обмеження ризиків зв’язаних з корупцією та економічною злочинністю». В рамках Круглого столу було розглянуто наступні питання:

-          Ефективність програм протидії сірій сфері і антикорупційних заходів в Польщі, Україні та Молдові;

-          Найкращі практики і державне регулювання;

-          Стратегії фірм необхідні для підприємств, що прагнуть вийти на зазначені ринки;

            В панелі взяли участь А.Б.Дещиця – НіП України, Єжи Квєцінські  - Держсекретар Міністерства Розвитку Польщі, Тарас Кузьо – професор Альбертського Університету (Канада), Богдан Кліх – колишній Міністр оборони Польщі, Кальман Мішеї – Керівник дорадчої місії ЄС з питань реформування цивільного сектору безпеки в Україні, Карлос Пінейра – Представник Світового Банку в Польщі і Балтійських країнах, Лія Туркан – Другий Секретар Посольства Молдови в Польщі.

            Модераторм панелі був Павел Коваль – викладач (ад’юнкт) Інституту Політичних Досліджень ПАН. Вступне слово зробив Каміл Вишковскі – Генеральний Директор фірми Global Compact в Польщі.

            В своєму виступі Посол А.Б.Дещиця зокрема представив успішні практики антикорупційних реформ в Україні, зокрема створення антикорупційних інституцій (НАЗК), електронне декларування доходів держслужбовців та створення нової Поліції але також відзначив, що необхідно ще у значній мірі розширити і вдосконалити механізми протидії корупції.

Останні новини

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней | 12 грудня, 14:38

11 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь  у зустрічі  керівництва Морського відділу Прикордонної охорони Польщі з дипломатичним корпусом акредитованим в Гданську.

Учасники АТО проходять реабілітацію в Центрі «Добрий Брат» | 12 грудня, 13:54

10 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав учасників АТО, які проходять реабілітацію у Центрі «Добрий Брат» (м.Осєк, Поморського воєводства) та взяв участь у семінарі «Реабілітація повертає до життя».

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці | 01 грудня, 16:19

30 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Форумі Поморського Обсерватора Ринку Праці «Кадри для Поморської економіки», організаторами якого виступили Воєводський Департамент Праці і Поморська Агенція Регіонального Розвитку.

У Гданську вшанували Річницю Голодомору 1932-33 років | 27 листопада, 18:58

23 та 25 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди річниці Голодомору 1932-33 років.

Фотовиставка "RAZOM.UA" Ігоря Гайдая в Гданському Університеті | 22 листопада, 19:03

22 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фотовиставки відомого українського фотомитця Ігоря Гайдая «RAZOM.UA», яка була приурочена до річниці Революції Гідності.