Консульство України в Гданську

, Київ 02:46

Українські урочистості у м. Білий Бір

29 вересня 2017, 12:36

24 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди відзначення 70-х роковин акції «Вісла», 60-ліття парафії, 20-х роковин освячення храму та Храмового Празника Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що відбулись у м. Білий Бір, Західно-Поморського воєводства.

В рамках урочистостей  відбулись зокрема:

-          Доповідь на тему Акція «Вісла» у фотографіях – проф. Роман Дрозд;

-          Презентація про історію будівництва церкви – п. Андрій Філь

-          Молебні та Архиєрейська Божественна Літургія;

            В рамках заходів Консул-Керівник зустрівся з Владикою Вроцлавсько-Гданським Володимиром Ющаком та обговорив питання співпраці та духовної опіки для громадян України, які тимчасово перебувають в Польщі.

            Також Консул-Керівник відвідав українську школу-ліцей ім.Т.Шевченка в м. Білий Бір та обговорив з директором школи Андрієм Дроздом питання навчання в школі зокрема дітей з України.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»