Консульство України в Гданську

, Київ 15:19

Міжнародна Виставка залізничного транспорту у Гданську «ТРАКО-2017»

28 вересня, 12:00

26-29 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав Міжнародну виставку залізничного транспорту «TRAKO-2017».

2 Ця виставка є найбільшою в Польщі та другою в Європі зустріччю в галузі залізничного транспорту, на якій представлено актуальний стан розвитку транспортних систем та залізничної інфраструктури у Польщі, Європі та світі. Співорганізаторами виставки є Польська Державна Залізниця (PKP) та фірма Міжнародні Виставки в Гданську. У виставці беруть участь провідні фірми в галузі залізничного транспорту.

Україну на виставці представляють такі підприємства:

-          Фірма «Плутон» з Запоріжжя, яка спеціалізується на виготовлені електротехнічного обладнання для колійного транспорту;

-          Фірма «Радій» з Кропивницького, яка виготовляє електроосвітлювальне обладнання;

-          Інститут проектування транспортної інфраструктури «ІПІТ» з Харкова;

-          Каховське підприємство зварювального устаткування;

Консул-керівник відвідав українські стенди та зустрівся з учасниками виставки з України і обговорив питання співпраці з Консульством.

Останні новини

Європейський Форум Нових Ідей в Сопоті. | 29 вересня, 13:48

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин спільно НіП Послом України у Польщі А.Б. Дещицею взяв участь у Європейському Форумі Нових Ідей, що відбувався у м.Сопот 27-29 вересня 2017 року.

Урочистості з нагоди 68-ї річниці КНР | 29 вересня, 12:58

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди 68-ї річниці Створення Китайської Народної Республіки.

Українські урочистості у м. Білий Бір | 29 вересня, 12:36

24 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди відзначення 70-х роковин акції «Вісла», 60-ліття парафії, 20-х роковин освячення храму та Храмового Празника Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що відбулись у м. Білий Бір, Західно-Поморського воєводства.

Підписано угоду про співпрацю між університетами Львова і Гданська | 27 вересня, 20:57

25 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в зустрічі та церемонії підписання угоди про співпрацю між НУ Львівська Політехніка та Гданською Політехнікою. З польською боку угоду підписав Ректор Гданської Політехніки Ян Намеснік а українського – Проректор НУ Львівська Політехніка Наталія Чухрай.

Балтійський бізнесфорум | 27 вересня, 20:46

20-21 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Балтійському бізнесфорумі, який відбувся у   м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства.