Консульство України в Гданську

, Київ 07:55

Міжнародна Виставка залізничного транспорту у Гданську «ТРАКО-2017»

28 вересня, 12:00

26-29 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав Міжнародну виставку залізничного транспорту «TRAKO-2017».

2 Ця виставка є найбільшою в Польщі та другою в Європі зустріччю в галузі залізничного транспорту, на якій представлено актуальний стан розвитку транспортних систем та залізничної інфраструктури у Польщі, Європі та світі. Співорганізаторами виставки є Польська Державна Залізниця (PKP) та фірма Міжнародні Виставки в Гданську. У виставці беруть участь провідні фірми в галузі залізничного транспорту.

Україну на виставці представляють такі підприємства:

-          Фірма «Плутон» з Запоріжжя, яка спеціалізується на виготовлені електротехнічного обладнання для колійного транспорту;

-          Фірма «Радій» з Кропивницького, яка виготовляє електроосвітлювальне обладнання;

-          Інститут проектування транспортної інфраструктури «ІПІТ» з Харкова;

-          Каховське підприємство зварювального устаткування;

Консул-керівник відвідав українські стенди та зустрівся з учасниками виставки з України і обговорив питання співпраці з Консульством.

Останні новини

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней | 12 грудня, 14:38

11 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь  у зустрічі  керівництва Морського відділу Прикордонної охорони Польщі з дипломатичним корпусом акредитованим в Гданську.

Учасники АТО проходять реабілітацію в Центрі «Добрий Брат» | 12 грудня, 13:54

10 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав учасників АТО, які проходять реабілітацію у Центрі «Добрий Брат» (м.Осєк, Поморського воєводства) та взяв участь у семінарі «Реабілітація повертає до життя».

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці | 01 грудня, 16:19

30 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Форумі Поморського Обсерватора Ринку Праці «Кадри для Поморської економіки», організаторами якого виступили Воєводський Департамент Праці і Поморська Агенція Регіонального Розвитку.

У Гданську вшанували Річницю Голодомору 1932-33 років | 27 листопада, 18:58

23 та 25 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди річниці Голодомору 1932-33 років.

Фотовиставка "RAZOM.UA" Ігоря Гайдая в Гданському Університеті | 22 листопада, 19:03

22 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фотовиставки відомого українського фотомитця Ігоря Гайдая «RAZOM.UA», яка була приурочена до річниці Революції Гідності.