Консульство України в Гданську

, Київ 02:41

Міжнародна Виставка залізничного транспорту у Гданську «ТРАКО-2017»

28 вересня 2017, 12:00

26-29 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав Міжнародну виставку залізничного транспорту «TRAKO-2017».

2 Ця виставка є найбільшою в Польщі та другою в Європі зустріччю в галузі залізничного транспорту, на якій представлено актуальний стан розвитку транспортних систем та залізничної інфраструктури у Польщі, Європі та світі. Співорганізаторами виставки є Польська Державна Залізниця (PKP) та фірма Міжнародні Виставки в Гданську. У виставці беруть участь провідні фірми в галузі залізничного транспорту.

Україну на виставці представляють такі підприємства:

-          Фірма «Плутон» з Запоріжжя, яка спеціалізується на виготовлені електротехнічного обладнання для колійного транспорту;

-          Фірма «Радій» з Кропивницького, яка виготовляє електроосвітлювальне обладнання;

-          Інститут проектування транспортної інфраструктури «ІПІТ» з Харкова;

-          Каховське підприємство зварювального устаткування;

Консул-керівник відвідав українські стенди та зустрівся з учасниками виставки з України і обговорив питання співпраці з Консульством.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»