Консульство України в Гданську

, Київ 02:45

Балтійський бізнесфорум

27 вересня 2017, 20:46

20-21 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Балтійському бізнесфорумі, який відбувся у   м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства.

Організатором форуму виступила Європейська північно-східна міжнародна асоціація, за участі Українсько-Польської господарської палати, Загальнопольської федерації підприємців і працедавців, регіональних і місцевих органів влади.

 Головними темами форуму стали:

-          Швеція, Польща і Україна на передодні 5-го Самміту Східного Партнерства в Брюселі – політика, співпраця в енергетиці, бізнес і люди;

-          Інфраструктура для розвитку триморря. Європейські і регіональні проекти, як спосіб збереження Є вропи і посилення конкурентоспроможності Польщі;

-          Регіон A-B-C (Адріатичного, Балтійського і Чорного морів) – привабливий ринок для глобальних будівельних і девелоперських фірм;

-          Прогресивні міста: самоврядність, співуправління і діалог – обмін шведського, польського і українського досвіду у будівництві демократії та сталого розвитку;

-          Карпатська стратегія, як приклад підтримки самоврядування Польщі і України та економічної співпраці;

-          Безпечна Балтика для всіх – системи, служби, координація – співпраця прибалтійських країн.

Також в рамках форуму відбулись урочистості з нагоди 25-ліття Українсько-Польської господарської палати.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»