Консульство України в Гданську

, Київ 07:58

Балтійський бізнесфорум

27 вересня, 20:46

20-21 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Балтійському бізнесфорумі, який відбувся у   м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства.

Організатором форуму виступила Європейська північно-східна міжнародна асоціація, за участі Українсько-Польської господарської палати, Загальнопольської федерації підприємців і працедавців, регіональних і місцевих органів влади.

 Головними темами форуму стали:

-          Швеція, Польща і Україна на передодні 5-го Самміту Східного Партнерства в Брюселі – політика, співпраця в енергетиці, бізнес і люди;

-          Інфраструктура для розвитку триморря. Європейські і регіональні проекти, як спосіб збереження Є вропи і посилення конкурентоспроможності Польщі;

-          Регіон A-B-C (Адріатичного, Балтійського і Чорного морів) – привабливий ринок для глобальних будівельних і девелоперських фірм;

-          Прогресивні міста: самоврядність, співуправління і діалог – обмін шведського, польського і українського досвіду у будівництві демократії та сталого розвитку;

-          Карпатська стратегія, як приклад підтримки самоврядування Польщі і України та економічної співпраці;

-          Безпечна Балтика для всіх – системи, служби, координація – співпраця прибалтійських країн.

Також в рамках форуму відбулись урочистості з нагоди 25-ліття Українсько-Польської господарської палати.

Останні новини

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней | 12 грудня, 14:38

11 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь  у зустрічі  керівництва Морського відділу Прикордонної охорони Польщі з дипломатичним корпусом акредитованим в Гданську.

Учасники АТО проходять реабілітацію в Центрі «Добрий Брат» | 12 грудня, 13:54

10 грудня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав учасників АТО, які проходять реабілітацію у Центрі «Добрий Брат» (м.Осєк, Поморського воєводства) та взяв участь у семінарі «Реабілітація повертає до життя».

Форум Поморського Обсерватора Ринку Праці | 01 грудня, 16:19

30 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Форумі Поморського Обсерватора Ринку Праці «Кадри для Поморської економіки», організаторами якого виступили Воєводський Департамент Праці і Поморська Агенція Регіонального Розвитку.

У Гданську вшанували Річницю Голодомору 1932-33 років | 27 листопада, 18:58

23 та 25 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди річниці Голодомору 1932-33 років.

Фотовиставка "RAZOM.UA" Ігоря Гайдая в Гданському Університеті | 22 листопада, 19:03

22 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фотовиставки відомого українського фотомитця Ігоря Гайдая «RAZOM.UA», яка була приурочена до річниці Революції Гідності.