Консульство України в Гданську

, Київ 15:20

Балтійський бізнесфорум

27 вересня, 20:46

20-21 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у Балтійському бізнесфорумі, який відбувся у   м. Свіноуйсцє Західнопоморського воєводства.

Організатором форуму виступила Європейська північно-східна міжнародна асоціація, за участі Українсько-Польської господарської палати, Загальнопольської федерації підприємців і працедавців, регіональних і місцевих органів влади.

 Головними темами форуму стали:

-          Швеція, Польща і Україна на передодні 5-го Самміту Східного Партнерства в Брюселі – політика, співпраця в енергетиці, бізнес і люди;

-          Інфраструктура для розвитку триморря. Європейські і регіональні проекти, як спосіб збереження Є вропи і посилення конкурентоспроможності Польщі;

-          Регіон A-B-C (Адріатичного, Балтійського і Чорного морів) – привабливий ринок для глобальних будівельних і девелоперських фірм;

-          Прогресивні міста: самоврядність, співуправління і діалог – обмін шведського, польського і українського досвіду у будівництві демократії та сталого розвитку;

-          Карпатська стратегія, як приклад підтримки самоврядування Польщі і України та економічної співпраці;

-          Безпечна Балтика для всіх – системи, служби, координація – співпраця прибалтійських країн.

Також в рамках форуму відбулись урочистості з нагоди 25-ліття Українсько-Польської господарської палати.

Останні новини

Європейський Форум Нових Ідей в Сопоті. | 29 вересня, 13:48

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин спільно НіП Послом України у Польщі А.Б. Дещицею взяв участь у Європейському Форумі Нових Ідей, що відбувався у м.Сопот 27-29 вересня 2017 року.

Урочистості з нагоди 68-ї річниці КНР | 29 вересня, 12:58

28 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди 68-ї річниці Створення Китайської Народної Республіки.

Українські урочистості у м. Білий Бір | 29 вересня, 12:36

24 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди відзначення 70-х роковин акції «Вісла», 60-ліття парафії, 20-х роковин освячення храму та Храмового Празника Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що відбулись у м. Білий Бір, Західно-Поморського воєводства.

Міжнародна Виставка залізничного транспорту у Гданську «ТРАКО-2017» | 28 вересня, 12:00

26-29 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав Міжнародну виставку залізничного транспорту «TRAKO-2017».

Підписано угоду про співпрацю між університетами Львова і Гданська | 27 вересня, 20:57

25 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в зустрічі та церемонії підписання угоди про співпрацю між НУ Львівська Політехніка та Гданською Політехнікою. З польською боку угоду підписав Ректор Гданської Політехніки Ян Намеснік а українського – Проректор НУ Львівська Політехніка Наталія Чухрай.