Консульство України в Гданську

, Київ 02:41

Перший дзвоник у пункті вивчення української мови в Гданську

27 вересня 2017, 20:15

19 вересня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в заходах з нагоди відкриття нового навчального року у Пункті вивчення української мови і культури в школі №57 в Гданську.

 

В урочистостях взяли участь директор департаменту суспільного розвитку   м. Гданськ Гжегож Щука, директор школи №57 Анна Лістевнік, Голова Гданського осередку ОУП Еля Кшемінська, отець-митрат Йосип Улицький.

Консул-керівник у своєму виступі подякував керівництву міста і школи, педагогам і батькам за невтомну, щоденну працю, яка створює можливості для дітей і молоді українського походження, плекати рідну мову, культуру, звичаї.

Після завершення офіційних виступів учні презентували святковий концерт.

Останні новини

Делегація представників самоврядування України в Гданську. | 05 березня, 18:07

5 березня  2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі з делегацією представників місцевого самоврядування України, яка відвідала з навчальним візитом м. Гданськ і Поморське воєводство. 

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод» | 02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни! | 24 лютого, 14:03

Нагадуємо про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

«Перлина Кашуб-2017» | 14 лютого, 19:17

8 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у і щорічній церемонії вручення відзначень Старости Картузської «Перлина Кашуб-2017»