Консульство України в Гданську

9, Київ 08:05

Зустріч з Президентом м. Сопот

14 лютого, 13:08

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Сопот Яцеком Карновським.

 Під час зустрічі Консул-керівник проінформував про актуальну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні. Президент м.Сопота повідомив  про зростання кількості громадян України, що прибувають до Польщі і зокрема до м.Сопот. Він позитивно висловився про відношення до наших співгромадян зі сторони місцевих жителів і підтримав думку Консула-керівника, про необхідність більших зусиль стосовно захисту прав і свобод закордонних працівників. Також сторони розглянули питання поглиблення співпраці з Україною, зокрема можливість встановлення партнерства з  одним із міст України. Консул-керівник проінформував Президента міста про те, що в минулі роки у Лісній Опері у Сопоті, проходив Фестиваль Української культури  і висловив думку про доцільність відновлення цієї традиції. Президент підтримав цю пропозицію і пообіцяв сприяння з боку влад міста.

Останні новини

Міжнародна виставка ЄвроПолТех-2017 | Вчора, 17:22

26 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Лев Захарчишин, спільно з Військовим аташе Посольства України у Варшаві В’ячеславом Колотовим, взяв участь у відкритті Міжнародної виставки ЄвроПолТех-2017, що відбулась у Міжнародному виставкому центрі АмберЕкспо в Гданську.

Зустріч з керівництвом Повіту Битів | 19 квітня, 13:18

12 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав з робочим візитом м.Битів, Поморського воєводства та зустрівся з керівництвом повіту на чолі зі Старостою Лєшкем Вашкевічем. Головною темою зустрічі була співпраця в контексті зростаючої кількості громадян України, що тимчасово працюють в Польщі.

«Добрий Брат» допомагає українським воїнам. | 11 квітня, 14:08

9 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі громадськості з директором Реабілітаційного центру «Добрий Брат» (м.Осєк) Якубом Марковським. Зустріч була організована і відбувалась у приміщенні Домівки Гданського осередку Об’єднання українців у Польщі.

Зустріч з Президентом м.Гдиня | 05 квітня, 21:16

5 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Гдиня Войцехом Щуреком.

Підписано угоду між Львівським і Гданським університетами | 05 квітня, 21:11

31 березня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі і церемонії підписання Угоди про партнерство між Гданським Університетом та Львівським Національним Університетом ім.І.Франка. Угоду підписали Ректор ГУ проф. Єжи Гвіздала та Проректор ЛНУ Марія Зубрицька.