Консульство України в Гданську

, Київ 18:10

Зустріч з Президентом м. Сопот

14 лютого, 13:08

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Сопот Яцеком Карновським.

 Під час зустрічі Консул-керівник проінформував про актуальну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні. Президент м.Сопота повідомив  про зростання кількості громадян України, що прибувають до Польщі і зокрема до м.Сопот. Він позитивно висловився про відношення до наших співгромадян зі сторони місцевих жителів і підтримав думку Консула-керівника, про необхідність більших зусиль стосовно захисту прав і свобод закордонних працівників. Також сторони розглянули питання поглиблення співпраці з Україною, зокрема можливість встановлення партнерства з  одним із міст України. Консул-керівник проінформував Президента міста про те, що в минулі роки у Лісній Опері у Сопоті, проходив Фестиваль Української культури  і висловив думку про доцільність відновлення цієї традиції. Президент підтримав цю пропозицію і пообіцяв сприяння з боку влад міста.

Останні новини

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ ! | 11 серпня, 13:40

15 серпня Консульство України в Гданську прийом громадян  проводити не буде.

Українські студенти - учасники проекту Leopolis for future відвідали Гданськ. | 31 липня, 21:02

28 липня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з учасниками проекту “Leopolis for future” – який передбачає стажування найкращих студентів ряду Вищих навчальних закладів Львова у провідних фірмах Польщі.

Українські офіцери успішно завершили навчання у мовній школі НАТО. | 31 липня, 20:35

28 липня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у випускній церемонії Мовної Академії (CIOR Language Academy - CLA) в рамках Інтернаціональної Федерації Офіцерів Запасу (Interalied Federation Of Reserve Officers - CIOR) та зустрівся з офіцерами Збройних Сил України – учасниками Академії.

ХХУІІ Фестиваль «Битівська Ватра» | 03 липня, 15:15

1 липня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у ХХУІІ Фестивалі  української культури «Битівська Ватра». Фестиваль було організовано Битівським колом Об’єднання Українців в Польщі за підтримки Міністерства Культури і Національної спадщини РП, Поморського воєводства та Староства в Битові. Консульство України в Гданську обійняло фестиваль своїм почесним патронатом.

Підписано меморандум про співпрацю між Львівською Галереєю Мистецтв і Національним Музеєм в Гданську. | 29 червня, 18:19

29 червня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською Національною Галереєю Мистецтв і  Національним Музеєм в Гданську.