Консульство України в Гданську

3, Київ 07:25

Зустріч з Президентом м. Сопот

14 лютого, 13:08

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Сопот Яцеком Карновським.

 Під час зустрічі Консул-керівник проінформував про актуальну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні. Президент м.Сопота повідомив  про зростання кількості громадян України, що прибувають до Польщі і зокрема до м.Сопот. Він позитивно висловився про відношення до наших співгромадян зі сторони місцевих жителів і підтримав думку Консула-керівника, про необхідність більших зусиль стосовно захисту прав і свобод закордонних працівників. Також сторони розглянули питання поглиблення співпраці з Україною, зокрема можливість встановлення партнерства з  одним із міст України. Консул-керівник проінформував Президента міста про те, що в минулі роки у Лісній Опері у Сопоті, проходив Фестиваль Української культури  і висловив думку про доцільність відновлення цієї традиції. Президент підтримав цю пропозицію і пообіцяв сприяння з боку влад міста.

Останні новини

Зустріч з Ректором Гданської Політехніки | 23 лютого, 13:06

22 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Ректором Гданської Політехніки Яцком Намєсніком.

Зібрання Дипкорпусу Помор’я підтримує Україну. | 07 лютого, 19:04

6 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у традиційній щорічній зустрічі дипломатичного корпусу  Помор’я, який організовує Обєднання почесних консулів Польщі.

Зустріч з керівництвом Працедавців Помор’я | 07 лютого, 19:01

6 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом Працедавців Помор’я Збігневом Цановецкім, виконавчим директором  Томашем Лімоном та директором Управління праці м.  Гданська Роландом Будніком.

Зустріч з керівництвом Аеропорту Гданськ | 07 лютого, 18:56

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівниками аеропорту Гданськ ім.Леха Валенси – Головою Правління Томашем Клосковсім і Керівником Відділу економічного аналізу і маркетингу Адамом Сконєчним.

Зустріч з керівництвом Міжнародного виставкового центру «Таргі Гданське – Амбер Експо» | 07 лютого, 18:52

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівниками Міжнародного виставкового центру «Таргі Гданське – Амбер Експо» - Президентом Правління Анджеєм Каспшаком та Заступником Голови Правління Мацєєм Гламовскім.