Консульство України в Гданську

3, Київ 07:24

Зібрання Дипкорпусу Помор’я підтримує Україну.

07 лютого, 19:04

6 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у традиційній щорічній зустрічі дипломатичного корпусу  Помор’я, який організовує Обєднання почесних консулів Польщі.

 

 

 В зустрічі взяли участь Надзвичайна і Повноважна Посол Мальтійської Республіки у Польщі п.Наташа Мелі Даудей, Віцемаршалек Сенату РП Богдан Борусєвіч, Воєвода Поморський Даріуш Дреліх, Віцемаршалки Воєводства Поморського Вєслав Бичковскі і Ришард Швільскі, Президент Сопоту Яцек Карновскі, Віцепрезидент Гданська Пйотр Гжеляк, представники дипломатичного корпусу,  ректори ВНЗ, керівники підприємницьких організацій, представники громадськості.

Від імені Дипломатичного корпусу слово для привітання виголосив Консул-керівник Консульства України в Гданську. В своєму виступі він зазначив, що в Україні й надалі триває війна гинуть мирні люди і тому надзвичайно важливою залишається підтримка України зі сторони світової спільноти. Він також проінформував про реформи, які продовжуються в Україні та проінформував про спільні ініціативи з регіональною владою і бізнесом, щодо поглиблення двосторонньої співпраці, культурні ініціативи які реалізує Консульство.

Посол Мальтійської Республіки, яка розпочала головування у Євросоюзі, проінформувала про ті пріоритети, які її країна буде реалізовувати за час своєї каденції. Зокрема вона наголосила на зміцненні єдності Європи, посилення безпеки в середині та на кордонах з ЄС, в т.ч. підтримці цілісності і територіальної єдності України. Зокрема у відповідь на виступ Консула-керівника України пані Посол заявила, що Європа не відвернеться від України.

В рамках заходу Консул-керівник провів перемовини з керівниками регіону та представниками дипкорпусу.

Останні новини

Зустріч з Ректором Гданської Політехніки | 23 лютого, 13:06

22 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Ректором Гданської Політехніки Яцком Намєсніком.

Зустріч з Президентом м. Сопот | 14 лютого, 13:08

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Сопот Яцеком Карновським.

Зустріч з керівництвом Працедавців Помор’я | 07 лютого, 19:01

6 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом Працедавців Помор’я Збігневом Цановецкім, виконавчим директором  Томашем Лімоном та директором Управління праці м.  Гданська Роландом Будніком.

Зустріч з керівництвом Аеропорту Гданськ | 07 лютого, 18:56

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівниками аеропорту Гданськ ім.Леха Валенси – Головою Правління Томашем Клосковсім і Керівником Відділу економічного аналізу і маркетингу Адамом Сконєчним.

Зустріч з керівництвом Міжнародного виставкового центру «Таргі Гданське – Амбер Експо» | 07 лютого, 18:52

3 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з керівниками Міжнародного виставкового центру «Таргі Гданське – Амбер Експо» - Президентом Правління Анджеєм Каспшаком та Заступником Голови Правління Мацєєм Гламовскім.