Консульство України в Гданську

9, Київ 08:01

Зібрання Дипкорпусу Помор’я підтримує Україну.

07 лютого, 19:04

6 лютого 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у традиційній щорічній зустрічі дипломатичного корпусу  Помор’я, який організовує Обєднання почесних консулів Польщі.

 

 

 В зустрічі взяли участь Надзвичайна і Повноважна Посол Мальтійської Республіки у Польщі п.Наташа Мелі Даудей, Віцемаршалек Сенату РП Богдан Борусєвіч, Воєвода Поморський Даріуш Дреліх, Віцемаршалки Воєводства Поморського Вєслав Бичковскі і Ришард Швільскі, Президент Сопоту Яцек Карновскі, Віцепрезидент Гданська Пйотр Гжеляк, представники дипломатичного корпусу,  ректори ВНЗ, керівники підприємницьких організацій, представники громадськості.

Від імені Дипломатичного корпусу слово для привітання виголосив Консул-керівник Консульства України в Гданську. В своєму виступі він зазначив, що в Україні й надалі триває війна гинуть мирні люди і тому надзвичайно важливою залишається підтримка України зі сторони світової спільноти. Він також проінформував про реформи, які продовжуються в Україні та проінформував про спільні ініціативи з регіональною владою і бізнесом, щодо поглиблення двосторонньої співпраці, культурні ініціативи які реалізує Консульство.

Посол Мальтійської Республіки, яка розпочала головування у Євросоюзі, проінформувала про ті пріоритети, які її країна буде реалізовувати за час своєї каденції. Зокрема вона наголосила на зміцненні єдності Європи, посилення безпеки в середині та на кордонах з ЄС, в т.ч. підтримці цілісності і територіальної єдності України. Зокрема у відповідь на виступ Консула-керівника України пані Посол заявила, що Європа не відвернеться від України.

В рамках заходу Консул-керівник провів перемовини з керівниками регіону та представниками дипкорпусу.

Останні новини

Міжнародна виставка ЄвроПолТех-2017 | Вчора, 17:22

26 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Лев Захарчишин, спільно з Військовим аташе Посольства України у Варшаві В’ячеславом Колотовим, взяв участь у відкритті Міжнародної виставки ЄвроПолТех-2017, що відбулась у Міжнародному виставкому центрі АмберЕкспо в Гданську.

Зустріч з керівництвом Повіту Битів | 19 квітня, 13:18

12 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин відвідав з робочим візитом м.Битів, Поморського воєводства та зустрівся з керівництвом повіту на чолі зі Старостою Лєшкем Вашкевічем. Головною темою зустрічі була співпраця в контексті зростаючої кількості громадян України, що тимчасово працюють в Польщі.

«Добрий Брат» допомагає українським воїнам. | 11 квітня, 14:08

9 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі громадськості з директором Реабілітаційного центру «Добрий Брат» (м.Осєк) Якубом Марковським. Зустріч була організована і відбувалась у приміщенні Домівки Гданського осередку Об’єднання українців у Польщі.

Зустріч з Президентом м.Гдиня | 05 квітня, 21:16

5 квітня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Президентом м.Гдиня Войцехом Щуреком.

Підписано угоду між Львівським і Гданським університетами | 05 квітня, 21:11

31 березня 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у зустрічі і церемонії підписання Угоди про партнерство між Гданським Університетом та Львівським Національним Університетом ім.І.Франка. Угоду підписали Ректор ГУ проф. Єжи Гвіздала та Проректор ЛНУ Марія Зубрицька.